Ubytování Hojsova Stráž a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Vyhlídka

Hojsova Stráž 7, Železná Ruda
(0,2 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Rodinný Penzion Vyhlídka naleznete v obci Hojsova stráž, kousek od Železné Rudy. Penzion má vlastní nádhernou zahradu hned u lesa, ideální pro pěší a cyklistické tůry. V zimě jistě oceníte blízkost několika horských lyžařských center. Na místě restaurace, wellness. Parkování a Wi-Fi zdarma.
440,- za 1 osobu a noc
880,- za 2 osoby a nocApartmany Železná Ruda

Špičácká 222, Železná Ruda
(8,2 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu - www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, televize a WIFI. Nádraží a autobus 200m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m. Nejbližší lyžařský areál U nádraží je vzdálen 150m a je propojen s areálem BELVEDER. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.
919,- za 1 osobu a noc
919,- za 2 osoby a nocPenzion U Kapličky

Sklářská 188, Železná Ruda
(8,8 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Penzion U Kapličky je rodinný penzion v Železné Rudě, vhodný pro letní i zimní dovolenou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV, vybavená kuchyň s jídelním koutem, společenský prostor, botárna, lyžárna, úschovna kol a parkoviště v ceně ubytování.
Poslední rezervace před 1 dnem.
550,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc

Pension Račín

Svatá Kateřina 14, Svatá Kateřina
(11,7 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Díky bezplatné Wi-Fi, grilem a dětské hřiště, Penzion Račín nabízí pet-přátelské ubytování v Svatá Kateřina, 23 km od Bodenmais. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Najdete aa společnou místnost na majetku. Můžete zapojit do různých aktivit, jako je lyžování a cyklistiku. Sankt Englmar je 35,3 km od penzionu Račína, zatímco Deggendorf je 49,4 km daleko.
1108,- za 1 osobu a noc
1108,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací