Ubytování Hojsova Stráž a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Vyhlídka

Hojsova Stráž 7, Železná Ruda
(0,2 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Rodinný Penzion Vyhlídka naleznete v obci Hojsova stráž, kousek od Železné Rudy. Penzion má vlastní nádhernou zahradu hned u lesa, ideální pro pěší a cyklistické tůry. V zimě jistě oceníte blízkost několika horských lyžařských center. Na místě restaurace, wellness. Parkování a Wi-Fi zdarma.
660,- za 1 osobu a noc
980,- za 2 osoby a nocApartmany Železná Ruda

Špičácká 222, Železná Ruda
(8,2 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu - www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, televize a WIFI. Nádraží a autobus 200m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m. Nejbližší lyžařský areál U nádraží je vzdálen 150m a je propojen s areálem BELVEDER. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.
919,- za 1 osobu a noc
919,- za 2 osoby a noc
Penzion U Kapličky

Sklářská 188, Železná Ruda
(8,8 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Penzion U Kapličky je rodinný penzion v Železné Rudě, vhodný pro letní i zimní dovolenou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV, vybavená kuchyň s jídelním koutem, společenský prostor, botárna, lyžárna, úschovna kol a parkoviště v ceně ubytování.
550,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc


HolidayPark Mlázovy

Mlázovy 1, Kolinec
(19,0 km od centra Hojsova Stráž, Železná Ruda)
Ubytujte se v historickém objektu venkovského zámečku v Mlázovech. Naší snahou bylo vytvořit autentické místo s příjemnou atmosférou pro pobyty individuální i skupinové. Jsme ubytování typu B&B, tedy ubytování se snídaní, pro skupinové pobyty a svatby zajišťujeme kompletní servis. Co naši hosté především oceňují? Zajímavý design pokojů, zámecký park, koupací jezírko, klid, kuchyňky na pokojích ... A bych nezapomněl - jsme family friendly a všechny pokoje jsou nekuřácké. Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy Vám poskytne pohodlné ubytování v kategorii ***. Připravili jsme pro Vás útulné, zajímavě řešené a prakticky zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také čtyř a šestilůžkové apartmány. Ze všech apartmánů a pokojů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, obklopenou zelení. Apartmány a pokoje v přízemí jsou přístupné přímo z nádvoří samostatnými vstupy. Pokoje v patře mají výhled na jezírko a dále do parku.
1135,- za 1 osobu a noc
 Místa v okolí

Šumava (14) Plzeňsko a Český les (1) Železná Ruda (11) Hartmanice (3) Kolinec (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací