Ubytování Fryšava pod Žákovou horou a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartment Zámek Žďár

Zámek 8/8, Žďár nad Sázavou
(9,5 km od centra Fryšava pod Žákovou horou)
Nabízíme ubytování v Barokní věži, ve stylových dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou celkem tři, přístupné po točitém dřevěném schodišti. Pokoje jsou plně vybaveny, vč. vestavěné ledničky, varné konvice a TV. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.
715,- za 1 osobu a noc
1051,- za 2 osoby a noc


Ubytování Holcovi

Táborská 413, Hlinsko
(17,3 km od centra Fryšava pod Žákovou horou)
Ubytovací objekt se nachází na samém okraji města v klidném přírodním prostředí. Přiléhá k němu obytná zahrada s jižní orientací, navazující na louky chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Do ubytovacích prostor pro hosty se vchází přes západní obytnou terasu. Apartmán a pokoje jsou rozmístěny ve dvou podlažích. Objekt je centrálně vytápěn plynem. V domě je možno využít připojení k internetu přes pevnou přípojku nebo wifi. Parkování pro motorová vozidla je naproti objektu.
480,- za 1 osobu a noc
680,- za 2 osoby a noc

Penzion Stanský Mlýn

Stan 25, Hlinsko
(18,6 km od centra Fryšava pod Žákovou horou)
Rádi bychom Vás přivítali v našem zrekonstruovaném rodinném penzionu, ve Stanském mlýně. Penzion se nachází ve Východních Čechách na Českomoravské vrchovině, na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, nedaleko Hlinska v Čechách. Mlýn leží na malebném místě a jak už to tak u mlýnů bývá - v údolí řeky, v tomto případě Chrudimky, na dohled od posledních chaloupek obce Stan, takže téměř na samotě.
460,- za 1 osobu a noc
920,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací