Ubytování Břeclav a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Toscana

Kosticka 6, Lanžhot
(7,0 km od centra Břeclav)
Penzion Toscana se nachází na náměstí v centru města Lanžhot. Svou polohou je ideální jak pro aktivní dovolenou, tak i k zajištění pobytu např. při služebních či jiných cestách. Penzion byl dokončen v roce 2015 a stal se součástí již vybudovaného cykloservisu, pneuservisu a pizzerie. Tímto byl vytvořen komplex služeb, zaměřený zejména na cyklisty a turisty připravené strávit aktivní dovolenou v moravské oblasti Podluží, která je v těsné blízkosti Lednicko - valtického areálu.
822,- za 1 osobu a noc
1174,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Morava (8) Valtice (3) Podivín (1) Mikulov (1) Velké Bílovice (1) Lanžhot (1)

Informace

Břeclav je město, které leží v Jihomoravském kraji a sahá až na rakouské hranice. Od známějšího Brna je vzdálen asi 60 km.

Prohlídku města můžete pojmout netradičně, a to připravenou trasou „Břeclavský chodníček“. Cesta začíná na břeclavském nádraží, po cestě potkáte židovský hřbitov a synagogu, kaple, ale i městské muzeum a jako poslední uvidíte Lichtenštejnský dům, odkud se můžete vrátit zpět na nádraží. Na této trase, bohužel, neleží přírodní a archeologická lokalita Pohansko a kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné. Tyto dvě zajímavosti byste si neměli nechat ujít. Můžete použít i kola, stezky jsou zde totiž velmi časté. Na těch je možno navštívit například krásný zámek Valtice.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací