Ubytování Břeclav a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmány Vilma

Pouze poptávka
Komenského 441, Lednice
(7,3 km od centra Břeclav)
Nabízíme ubytování v zrekonstruovaném domě v klidné části Lednice. Dům se nachází 500m od zámeckého parku a nově vybudované lázeňské kolonády. Ubytování se nachází v 1. patře domu a skládá se ze dvou samostatných a plně vybavených apartmánů. Tyto apartmány jsou v dispozici 2kk. Samostatné ložnice mají klasické dvoulůžko. V pokoji spojeném s kuchyní najdete rozkládací dvoulůžko a jídelní část. Z tohoto pokoje máte přístup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Ubytovaní hosté mají možnost využívat zastřešený balkon s posezením, který je přístupný z chodby. Cyklisté mají možnost umístit svá kola v garáži za domem.
1150,- za 1 osobu a noc
1380,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Morava (3) Pálava a Lednicko-Valtický areál (1) Mikulov (2) Lednice (2) Valtice (2) Podivín (1)

Informace

Břeclav je město, které leží v Jihomoravském kraji a sahá až na rakouské hranice. Od známějšího Brna je vzdálen asi 60 km.

Prohlídku města můžete pojmout netradičně, a to připravenou trasou „Břeclavský chodníček“. Cesta začíná na břeclavském nádraží, po cestě potkáte židovský hřbitov a synagogu, kaple, ale i městské muzeum a jako poslední uvidíte Lichtenštejnský dům, odkud se můžete vrátit zpět na nádraží. Na této trase, bohužel, neleží přírodní a archeologická lokalita Pohansko a kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné. Tyto dvě zajímavosti byste si neměli nechat ujít. Můžete použít i kola, stezky jsou zde totiž velmi časté. Na těch je možno navštívit například krásný zámek Valtice.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací