Ubytování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a okolí

Cena (osoba/noc)Sportareál Satalice

U Arborky 397, Praha 9
(9,6 km od centra Brandýs nad Labem-Stará…)
Sportareál Satalice nabízí ubytování v blízkosti různorodého sportovního vyžití jako je sauna, tenisové a volejbalové kurty, whirlpool,..Okolí je vhodné pro pěší a cyklo turistiku. Pohodlné pokoje mají vlastní sociálním zařízení. Wi-Fi připojení a parkování je již zahrnuto v ceně ubytování.
750,- za 1 osobu a noc
1350,- za 2 osoby a noc
Pension Lucie

Klapkova 53, Praha
(15,9 km od centra Brandýs nad Labem-Stará…)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
3990,- za 1 osobu a noc
3990,- za 2 osoby a noc


Penzion Kotvas

5.května 52/23, Milovice
(16,8 km od centra Brandýs nad Labem-Stará…)
Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí v obci Milovice nad Labem vzdáleného 30 km od Prahy a nabízí nadstandardní a cenově dostupné ubytování v soukromí v nově vybudovaných apartmánech. Ubytování nabízí komfort pro jednotlivce, páry i pro skupiny, je zvláště vhodné pro montéry se služebními vozy plných nákladu ale i pro manažery se svými dražšími vozy, jelikož jako jediní v Milovicích nabízíme uzavřené parkoviště s elektrickou bránou. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojení Wifi. Pokoje se nachází v patře a v přízemí, kde je na společné chodbě kuchyňský kout, kde máte k dispozici lednici, vařič, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Penzion má celoroční provoz. Možnost stravování je v nedaleké naší restauraci u Farkačů. Poloha penzionu je ideální hlavně pro návštěvníky zábavného parku Mirakulum, lyžařského a snowboardového trenažéru , jediného ve východní Evropě, a pro návštěvníky i vystavovatele výstaviště v Lysé nad Labem. Svojí pol
1495,- za 1 osobu a noc
1495,- za 2 osoby a nocCastle Residence Praha

Květinářská 755, Praha
(17,0 km od centra Brandýs nad Labem-Stará…)
The hotel is located in the picturesque residential and wine growing area of Prague-Troja, just 15 minutes away from the heart of Prague Old Town. Ideal for long term rentals or families and friends. Baroque building, 180 sqm, for 1 to 8 guests, 4 bedrooms + 4 bathrooms + kitchen, separate entrance, cellar, Individual furniture set up free of charge, Free WiFi, Tea & coffee making facilities, Safe, Minibar, Direct line telephone, Satellite TV, Working desk, Separate entrance area, Luggage rack, Spacious wardrobes, Walk in shower, Hair dryer, Bath amenities.
3310,- za 1 osobu a noc
3310,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 30 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací