Ubytování Blansko a okolí

Cena (osoba/noc)Linden Restaurant and Pension

Mácova 5, Brno
(12,7 km od centra Blansko)
PENSION LINDEN disponuje celkem 7x dvoulůžkovými a 2x třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 20 lůžek, samozřejmě je možnost i přistýlky. Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.
1487,- za 1 osobu a noc
 


 • 1 - 15 z 46 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Morava (24) Brno (12) Střední Morava a Jeseníky (6) Vysočina (1) Střední Čechy (1) Brno (33) Býkovice (2) Boskovice (2) Kotvrdovice (1) Lysice (1) Kuřim (1)

  Informace

  Okresní město Blansko se nachází v Jihomoravském kraji a leží v údolí řeky Svitavy. Bydlí v něm přibližně 21 tisíc obyvatel a největším turistickým lákadlem je místní renesanční zámek. Do centra Brna je to pouhých 25 kilometrů.

  Navštívit však můžete i další hodnotné památky. Nachází se tu také Kostel sv. Martina, nádherná Radnice nebo stará Železárna. Na výlet se ale můžete vydat i na blízký zámek Křtiny a do nádherné přírody Moravského krasu.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací