Ubytování Blansko a okolí

Cena (osoba/noc)
Linden Restaurant and Pension

Mácova 5, Brno
(12,7 km od centra Blansko)
PENSION LINDEN disponuje celkem 7x dvoulůžkovými a 2x třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 20 lůžek, samozřejmě je možnost i přistýlky. Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.
777,- za 1 osobu a noc
1424,- za 2 osoby a nocPenzion Na Kytnerce

Kytnerova 6/1, Brno
(14,7 km od centra Blansko)
Penzion Na Kytnerce*** nabízí 5 pokojů včetně apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny komfortními matracemim, hotel se nachází 10 minut od centra Brna v klidné části Medlánky, samozřejmostí je pořádání soukromých a firemních akcí, letní zahrádka a parkoviště, velký důraz je kladen i na restauraci a prezentaci nabízených jídel
962,- za 1 osobu a noc
1257,- za 2 osoby a noc


 • 1 - 15 z 35 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Morava (21) Brno (7) Střední Morava a Jeseníky (4) Vysočina (1) Střední Čechy (1) Brno (24) Býkovice (2) Kotvrdovice (1) Lysice (1) Kuřim (1) Boskovice (1)

  Informace

  Okresní město Blansko se nachází v Jihomoravském kraji a leží v údolí řeky Svitavy. Bydlí v něm přibližně 21 tisíc obyvatel a největším turistickým lákadlem je místní renesanční zámek. Do centra Brna je to pouhých 25 kilometrů.

  Navštívit však můžete i další hodnotné památky. Nachází se tu také Kostel sv. Martina, nádherná Radnice nebo stará Železárna. Na výlet se ale můžete vydat i na blízký zámek Křtiny a do nádherné přírody Moravského krasu.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací