Ubytování Abertamy a okolí

Cena (osoba/noc)Restaurant Pension-Anton

Nove mesto 90, Jáchymov
(6,0 km od centra Abertamy)
Objekt hotelu vzniká rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877 hovoří o lihovaru jako o součásti telčského velkostatku, jehož vlastníkem byl Leopold IV. Podstatzký z Lichtenštejna. V dalším průběhu let se vlastníci střídali a po zestátnění v r. 1945 byl objekt součástí podniků na výrobu bramborového lihu. V r. 1969 byla zřízena pěstitelská pálenice – pálila se hlavně slivovice a režná pálenka.
1298,- za 1 osobu a noc
1298,- za 2 osoby a nocPension U Jelinka

Nové Hamry 382, Nové Hamry
(6,8 km od centra Abertamy)
Pension U Jelinka je rodinný penzion velmi citlivě zrekonstruovaný, který se nachází v horské obci Nové Hamry v oblasti s nejčistějším vzduchem Krušných hor, nabízí 6 pokojů s 21 lůžky, rozlehlou terasu která je součástí penzionu, velkou hernu, vlastní restauraci, bezpečné parkování u penzionu, v nabídce najdeme také finskou saunu, provazochodecké lano, bungee trampolínu a další množství tipů na výlety do krajiny
1189,- za 1 osobu a noc
1189,- za 2 osoby a nocPenzion Cavalletta

Smetanova 401, Jáchymov
(8,5 km od centra Abertamy)
Nachází se v Jáchymově, 3,3 km od Lanová dráha Klínovec, Penzion Cavalletta je k dispozici gril a terasa. Některé jednotky mají výhled na hory nebo město. Penzion Cavalletta k dispozici bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako je lyžování, cyklistiku a pěší turistiku. Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Karlovy Vary, 17 km od domu.
1216,- za 1 osobu a noc
1216,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 74 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací