Ubytování Teplice a okolí

Cena (osoba/noc)


Pension GREENSTAR

Jateční 441/37, Ústí nad Labem
(12,5 km od centra Teplice)
Ubytování v srdci Ústí nad Labem. Vítáme Vás v našem pensionu, který se nachází 1 km od centra Ústí nad Labem. Abychom uspokojili co nejvíce hostů, kteří k nám zavítají, jsou naše služby velice kvalitní a personál, který se o Vás bude starat, se bude snažit Vám ve všem vyhovět a vyjít vstříct. Doufáme, že i Vy nás navštívíte a využijete příjemné ubytování v našem pensionu.
750,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Severozápadní Čechy (5) Krušné hory (2) Ústí nad Labem (3) Dubí (1) Petrovice (1)

Informace

Teplice, město ležící mezi Krušnými horami a Českým středohořím, je známé pro své lázně a fotbalový klub FK Teplice. Dominantou města je Dobravská hora, nalézt zde však můžete také řadu architektonických památek.

Pokud hledáte vhodné místo na dovolenou v Čechách, Teplice a okolí jsou to pravé pro Vás. Město nabízí mimo své termální prameny, kde si můžete odpočinout a načerpat nové síly, také mnoho kulturních památek. Příkladem může být Kostel sv. Jana Křtitele či Hrad na Doubravské hoře, unikátní je také Morový sloup Nejsvětější trojice od známého českého sochaře Matyáše Bernarda Brauna či šestiboká Jubilejní kašna v parku u divadla.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací