Dárek, který zachrání Vánoce i vaše benefitní body!

3 minuty čtení 10.12.2021 Vánoce

O Vánocích existují dva typy lidí - ti jedni mají dárky nakoupené už koncem listopadu a ti druzí je v předvánočním shonu shání v posledním týdnu. Ať už se řadíte do jedné nebo druhé skupiny, máme skvělý tip pro každého, komu ještě zbývají nějaké benefitní body (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity, Gallery Beta). A taky pro každého, kdo ještě hledá poslední dárky pro své blízké.


Vánoční procházka Prahou

2 minuty čtení 08.12.2021 Vánoce

Vánoční trhy jsou letos sice zavřené, ale legendární vánoční stromek na Staroměstském náměstí stojí a svítí, a tak není důvod se letos o romantickou procházku vánoční Prahou ošidit. Teple se oblečte a vyrážíme! Projdeme se kolem stromku, těmi nejkrásnějšími pražskými uličkami a uvidíme i Pražské Jezulátko.Kam za tradiční českou vánoční atmosférou

5 minut čtení 25.11.2021 Vánoce

Letošní advent bude dostatečně dlouhý na to, abychom si jej stihli pořádně užít. A začíná už v neděli 28. listopadu! Přinášíme vám proto tipy na trhy a výstavy po celé ČR, které byste rozhodně neměli tyto Vánoce propásnout. Pokud máte rádi vůni perníku, svařené víno a české tradice, tenhle článek je přímo pro vás!
  • 6 - 10 z 30 článků