Vyhrajte s eHotel.cz volné vstupenky na Open Air Foto Festival v Českém Krumlově!

1 minuta čtení 07.05.2015

Máme pro Vás novou soutěž s eHotel.cz! Fotíte rádi? Open Air Foto Festival v Českém Krumlově pro Vás má dvě volné vstupenky.

Jak je vyhrát? Protože se festival koná v Českém Krumlově – jednom z nejkrásnějších měst České republiky, které je zapsané na seznamu UNESCO, rozhodli jsme se soutěž zaměřit tematicky. :) Pošlete nám Vaši fotku, na které je zachycena česká památka UNESCO. Nejpovedenější fotka bude odměněna dvěma lístky na krumlovský FOTO festival. Těšíme se na Vaše úlovky. Vítěz bude vyhlášen v pondělí 25. května.

Seznam a fotky všech českých památek UNESCO najdete na našem blogu zde: https://www.ehotel.cz/…te-navstivit


Pro všechny nadšené fotografy: Je tady Open Air Foto Festival!

2 minuty čtení 07.05.2015

Když chce fotograf fotit jako profesionál, objedná si studio, techniku, světla, modely a zaplatí řádově tisíce korun za pár hodin focení. Porovnejte si to s tím, co všechno získáte koupí festivalové vstupenky. Dvě vstupenky budete také moci vyhrát s eHotel.cz! Sledujte náš Facebook již tuto sobotu!

To, že prožijete fotografický víkend v úchvatném Českém Krumlově je jasné a nemá cenu se o tom rozepisovat. Co však stojí za zmínku je fakt, že festival vám nabízí až třicet hodin focení, přednášky, workshopy, výstavy a expozice techniky.

Není tu jedno studio na omezenou dobu, ale desítky exteriérů a interiérů, od industriálu po rokoko. Můžete vstoupit do jakékoliv festivalové lokace bez omezení. Navíc vám ukážeme místa, kam se běžný turista nedostane. Nebudete fotografovat stále tutéž modelku, ale máme pro vás desítky modelů a modelek, které si můžete snímat od rána do večera po celý víkend.

Čemu dáváte přednost? Streetové fotografii, aktu nebo snad focení pod „mikroskopem“? To vše na OAFF naleznete, ovšem festivalový program zahrnuje daleko více žánrů.

Nesmíme zapomenout ani na techniku. Nebudou tu jen jedny světla, jako to bývá ve studiích. U nás si můžete vyzkoušet a porovnat hned několik druhů fotografických světel. A k tomu všemu si připočtěte odborného asistenta, který vám v případě potřeby ochotně a rád poradí tak, aby váš snímek byl co nejlepší.

Zkrátka, i letos bude zajištěno profi zázemí pro fotografy – špičková technika, světla, modelky a modelové a vůbec kvalitní obsah fotky.

Letos zavítají na festival skutečné špičky ze světa fotografie (Robert Vano, Tereza z Davle, Aurum Light, Alex Lambrechts, Jan Pohribný, Lukáš Dvořák, aj.). Není divu, že o workshopy je zájem a volná místa rychle ubývají. I proto doporučujeme včasný nákup za výhodné ceny.

Pokud si chcete koupit vstupenku na OAFF v předstihu a ne až na místě, děláte dobře. Ušetříte. Jsou dva způsoby, jak si ji pořídit. Buď přes e-shop, kde si stačí vybrat, jaký den preferujete a dle toho pořídit vstupenku, anebo u nás v kanceláři v Nuslích po předchozí domluvě na mailu ticket@foto-festival.cz(platí i pro ty, kteří chtějí nárokovat slevu pro studenty, seniory nad 65 let a ZTP).


Víte, že na zámku v Blatné si můžete podrbat daňka?

Vyrazte na vodní zámek Blatná! Zámek je nádhernou architektonickou památkou a spolu s vodním příkopem a rozlehlým parkem je perlou čisté jihočeské přírody, která ho obklopuje. nachází se nedaleko Písku a Orlické přehrady.

Právě zámecký park je oblíbeným cílem turistů také kvůli početnému stádu daňků skvrnitých, kteří se v parku volně pasou. Daňci jsou velmi krotcí a zvyklí na návštěvníky, proto je velkým zážitkem procházet se parkem v jejich společnosti. Kromě daňků je ozdobou parku mnoho věkovitých dubů, které připomínají staré časy.


V penzionu Mirka si odpočinete od stresu

2 minuty čtení 30.04.2015 Hotely

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného PENZIONU MIRKA, který se nachází na klidném místě Šumavy, v Hojsově Stráži. Bývalou školu jsme přizpůsobili tak, aby si zde každý návštěvník odpočinul od stresů a načerpal novou energii.

Náš penzion nabízí 5 dvoulůžkových pokojů , z toho 3 s velkým balkonem. V pokojích lze pohodlně umístit přistýlku. Náš penzion nabízí v přízemí bezbariérové apatrmá. K dispozici jsou také dětské postýlky s lůžkovinou pro malé děti. Pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivního dřeva a zároveň splňují vysoké nároky. Každý pokoj má malou TV se satelitním příjmem, bezdrátové připojení k internetu, lednice, WC a sprchový kout. Všechny pokoje mají krásný výhled na okolní lesy Šumavy. Naše útulná restaurace, která nabízí domácí čerstvě připravené jídlo, je určena výhradně pro naše hosty. Součástí restaurace je i hrací koutek pro Vaše děti. Snídaně je podávána formou bufetu. Večeře jsou v duchu domácí stravy (polévka,hlavní chod), vegetariánská strava po domluvě je také možná.

Penzion se nachází v krásném prostředí a výhledem na okolní lesy a louky na Šumavě. Během zimy jsou dobře připravené běžecké tratě začínající přímo za zahradou. Okolní kopce a louky mohou být také použity pro lyžování.V blízkém okolí se nachází několik lyžařských areálů.Je také možné si pronajmout zimní skútry. Od jara do podzimu je tato oblast rájem pro turisty, kteří chtějí relaxovat a zároveň pro cyklisty s velkým výběrem tras. V létě je možné si pronajmout čtyřkolku a udělat prohlídku po okolních lesích.Pro motorky je k dispozici uzamykatelná garáž a i úschovna jízdních kol.Malá údržba a oprava na vašich vozidlech je k dispozici po dohodě s majitelem.Celý areál je oplocen, včetně parkoviště.Zahrada s dětským hřištěm,písko­vištěm,trampo­línou a spoustou hraček.V době teplých měsíců je venku vířivá vana pro čtyři osoby.

Budeme rádi, když navštívíte náš penzion a uděláme vše proto, abyste byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Ubytování rezervujte zde.


  • 241 - 245 z 325 článků