Fenomén wellness

2 minuty čtení 09.05.2016 Hotely

Wellness je slovo v současnosti mnohokrát skloňované. Wellness pobyty spojené s nejrůznějšími relaxačními koupelemi, masážemi a terapiemi získávají na stále větší popularitě. Pojďme se ale podívat, co vlastně samotné slovo wellness znamená.

Wellness


Ve Varech je v máji krásně

2 minuty čtení 29.04.2016 Hotely

Když letos oba dva květnové státní svátky připadají na neděli, budeme si muset prodloužený víkend zrátka vytvořit sami. Pokud se ovšem rozhodnete ponechat si dovolenou třeba až na léto, nic nebrání tomu vyrazit alespoň na sobotu a neděli. A kam? Do Karlových Varů do hotelu Romania! 

Hotel Romania


Grand Prix ČR opět v Brně

1 minuta čtení 28.04.2016 Sport

O víkendu 19. - 21. srpna se na Masarykově okruhu v Brně bude konat nejprestižnější motocyklový šampionát v České republice - mistrovství světa silničních motocyklů. Staňte se jedním ze čtvrt milionu fanoušků z celého světa, které tato akce každoročně přiláká, a přijeďte fandit českým jezdcům!

Grand Prix Brno


Rio de Janeiro na Lipenské přehradě

2 minuty čtení 20.04.2016 Sport

Letos v srpnu se celé Lipno naladí na brazislkou vlnu a na celých 17 dní se promění v Rio de Janeiro, dějiště letních olympijských her 2016. V obřím olympijském parku si budete moci vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny, fandit českým sportovcům u živých přenosů promítaných na plátně nebo se s našimi sportovními hvězdami potkat tváří v tvář.

Lipno


Lehkost motýlích křídel

2 minuty čtení 19.04.2016 Příroda

Až do 8. května 2016 můžete ve skleníku Fata Morgana v pražské Botanické zahradě obdivovat lekhost motýlích křídel. Pestrobarevní tropičtí motýli přicestovali jako kukly ze Stratfordu nad Avonou, aby se u nás přeměnili v nádherná poletující, takřka umělecká díla. Ano jedná se opravdu o ten Stratford, který proslavil William Shakespeare!

Motýli ve Fata Morganě


  • 171 - 175 z 372 článků