Novoroční ohňostroj 2016 v Praze

1 minuta čtení 22.12.2015 Vánoce

Na Nový rok proběhne v Praze již tradiční novoroční ohňostroj. Tentokrát bude odpálen z Vítkova, pod jezdeckou sochou Jana Žižky u Národního památníku. Nenechte si ujít krásný pohled na barevnou oblohu nad stověžatou metropolí!

Novoroční ohňostroj

Bruslení pod Žižkovskou věží

1 minuta čtení 22.12.2015 Pro děti Sport

Na zamrzlé rybníky či řeky si letos budeme muset ještě nějakou chvíli počkat… Zabruslit si však můžete, i když jsou teploty nad nulou! Přijďte si užít skvělou zábavu na bruslích pod jednu z nejvyšších staveb v České republice! Čeká na Vás nezapomenutelná atmosféra, vůně tradičního svařáku i vybrané grilované speciality.

Bruslení pod Žižkovskou věží

Pečení chleba v Lenoře

Ve středu 30.12.2015 můžete být svědky tradičního netradičního pečení chleba, houstiček, koláčů a výtečných placek v obecní peci v šumavské Lenoře. Chléb z lenorské pece a ostatní pečivo se neprodává, ale rozdává. Přijďte se podívat na tuto jedinečnou akci, která je poslední v tomto roce!

Pečení chleba v Lenoře

Seriál na nadcházející zimní sezónu "České hory nás baví!"

1 minuta čtení 15.12.2015 Sport

Od úterý 5.1. se můžete těšit na nový seriál eHotel.cz s podtitulem " České hory nás baví!". Pravidelně každé úterý až do půlky března Vás budeme provádět po českých i moravských pohořích a pokud bude počasí letošní zimě přát a sněhová nadílka bude dostatečná, přesvědčíme Vás, že za kvalitní lyžařskou dovolenou se vším všudy nemusíte jezdit až do Alp. Stačí se vydat za humna a užít si krásu českých hor!  • 166 - 170 z 327 článků