Blog eHotel.cz

Bruslení pod Žižkovskou věží

1 minuta čtení 22.12.2015 Pro děti Sport

Na zamrzlé rybníky či řeky si letos budeme muset ještě nějakou chvíli počkat… Zabruslit si však můžete, i když jsou teploty nad nulou! Přijďte si užít skvělou zábavu na bruslích pod jednu z nejvyšších staveb v České republice! Čeká na Vás nezapomenutelná atmosféra, vůně tradičního svařáku i vybrané grilované speciality.

Bruslení pod Žižkovskou věží

Pečení chleba v Lenoře

Ve středu 30.12.2015 můžete být svědky tradičního netradičního pečení chleba, houstiček, koláčů a výtečných placek v obecní peci v šumavské Lenoře. Chléb z lenorské pece a ostatní pečivo se neprodává, ale rozdává. Přijďte se podívat na tuto jedinečnou akci, která je poslední v tomto roce!

Pečení chleba v Lenoře

Seriál na nadcházející zimní sezónu "České hory nás baví!"

1 minuta čtení 15.12.2015 Sport

Od úterý 5.1. se můžete těšit na nový seriál eHotel.cz s podtitulem " České hory nás baví!". Pravidelně každé úterý až do půlky března Vás budeme provádět po českých i moravských pohořích a pokud bude počasí letošní zimě přát a sněhová nadílka bude dostatečná, přesvědčíme Vás, že za kvalitní lyžařskou dovolenou se vším všudy nemusíte jezdit až do Alp. Stačí se vydat za humna a užít si krásu českých hor!Vyhlášení vítěze adventní fotosoutěže

1 minuta čtení 10.12.2015 Vánoce

Velké finále je tady! Připravili jste nám opravdu nesmírně těžké rozhodování, vítěz mohl být ale bohužel pouze jeden… Po pečlivém zvážení se nakonec porota, složená ze členů týmu eHotel.cz, rozhodla odměnit následující snímek od autorky Karly Kozelkové. Vítězce gratulujeme!! :)


  • 156 - 160 z 316 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací