Blog eHotel.cz

Snow film fest 2015

1 minuta čtení 21.10.2015

Od října do prosince budete moci ve více než 200 českých a slovenských městech shlédnout špičkové filmy, které mají společné tři věci: sníh, led a adrenalin. Začíná Snow film fest, největší tuzemský festival filmů o extrémních zimních sportech! Extrémní lyžování, zimní lezení, expedice do polárních krajin, skialpinismus a mnohem více.


Kaple Panny Marie Sněžné - perla Broumovských stěn

2 minuty čtení 21.10.2015 Výlety

Kaple Panny Marie Sněžné, geniálně řešená stavba s půdorysem ve tvaru hvězdy, je pravým skvostem barokní architektury. Tato unikátní stavba, postavená na vrcholu Hvězda dle návrhu slavného architekta Kiliána Ignáce Dientzenhofera, je citlivě umístěna do nádherné divoké přírody Broumovských skal. Z galerie za kaplí se otevírá ohromující výhled na celou broumovskou kotlinu lemovanou Sovími a Jestřebími horami.


Křížová hora - místo fantastických rozhledů

2 minuty čtení 21.10.2015 Výlety Rozhledny

V dalším dílu našeho podzimního seriálu se vydáme na rozhlednu Křížová hora, nacházející se v malebné obci Červená Voda, asi 45 km od Ústí nad Orlicí. Z výšky 22 metrů je možné za příznivé viditelnosti dohlédnout až na Králický Sněžník! Pojďte se s námi podívat na rozhlednu Křížová hora a vychutnejte si fantastické výhledy na Jeřábskou vrchovinu a ještě dále!


Tipy eHotel.cz na podzimní prázdniny

3 minuty čtení 14.10.2015 Hotely Výlety

Ještě nemáte jasné plány, kam vyrazíte na nadcházející podzimní prázdniny? Máme pro Vás pár tipů pro inspiraci, ze kterých si určitě vyberete! Poté stačí už jen kliknout na jeden z níže uvedených odkazů a rezervovat si ubytování z pohodlí Vašeho domova. Plánování prázdnin ještě nikdy nebylo jednodušší! :) Vydejte se s eHotel.cz vstříc podzimnímu dobrodružství!


Vyhlášení vítězů velké obrázkové soutěže eHotel.cz

Dlouho očekávané vyhlášení vítězů naší velké obrázkové soutěže je konečně tady!!! Obdrželi jsme od Vás samé krásné obrázky a je nám potěšením oznámit, že se porota, složená ze členů týmu eHotel.cz, rozhodla odměnit následujících deset výkresů. Všem výhercům gratulujeme!!! :)

autor: Markéta Heinrichová

autor: Markéta Heinrichová

Autor: Marcela Dubinová

Autor: Jaruška Fricová

Autor: Beátka Bátovská

Autor: Jaroslav Beneš

Autor: Dominiček Fric

Autor: Alena Pešlová

Autor: Ludmila Poláková

Autor: Martin Fric


  • 146 - 150 z 287 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací