NOVINKA: Obleťte svět za benefity!

2 minuty čtení 05.01.2022 Kultura Hotely

Že neexistuje dovolená snů za zaměstnanecké benefity? Existuje! Díky eHotelu si ji navíc můžete naplánovat podle svých představ od A do Z, a to kompletně za vaše benefity! V tomto článku vám prozradíme, jak si takovou dovolenou snů zařídit a jak si za benefity dokonce pořídit letenku do své oblíbené destinace. Jste zvědaví? Čtěte dál.

 5 tipů jak na vánoční atmosféru doma!

4 minuty čtení 15.12.2021 Vánoce

Vánoce už jsou za dveřmi, a proto je potřeba se na ně pořádně naladit! Máte už napečené cukroví? Pokud ano, tak se máte čím pyšnit. Ale tak či onak pro vás máme vánoční bucket list, abyste se naladili na kouzelnou vánoční atmosféru. A nebojte se, úklidu se to rozhodně netýká. Zachumlejte se do své oblíbené deky, pohodlně se usaďte a přečtěte si pár tipů, jak na zpříjemnění vánoční atmosféry doma.


Dárek, který zachrání Vánoce i vaše benefitní body!

3 minuty čtení 10.12.2021 Vánoce

O Vánocích existují dva typy lidí - ti jedni mají dárky nakoupené už koncem listopadu a ti druzí je v předvánočním shonu shání v posledním týdnu. Ať už se řadíte do jedné nebo druhé skupiny, máme skvělý tip pro každého, komu ještě zbývají nějaké benefitní body (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity, Gallery Beta). A taky pro každého, kdo ještě hledá poslední dárky pro své blízké.


Vánoční procházka Prahou

2 minuty čtení 08.12.2021 Vánoce

Vánoční trhy jsou letos sice zavřené, ale legendární vánoční stromek na Staroměstském náměstí stojí a svítí, a tak není důvod se letos o romantickou procházku vánoční Prahou ošidit. Teple se oblečte a vyrážíme! Projdeme se kolem stromku, těmi nejkrásnějšími pražskými uličkami a uvidíme i Pražské Jezulátko.  • 11 - 15 z 325 článků