Blog eHotel.cz

Tip na podzimní víkend v Praze

Nemáte ještě plány na nadcházející listopadový víkend (7.-8.11.)? Co takhle vyrazit do našeho hlavního města? Přinášíme Vám spoustu zajímavých tipů na kulturní akce a zajímavá místa, která stojí za to navštívit! Projděte se podzimními petřínskými zahradami, shlédněte výstavu evropské a české secese v Obecním domě, ochutnejte domácí speciality na farmářském trhu na „Kulaťáku“, zajděte si na kávu či něco dobrého do jediné kubistické kavárny na světě a celý víkend zakončete koncertem v rámci festivalu Struny podzimu. Nudit se v Praze rozhodně nebudete!


Snow film fest 2015

1 minuta čtení 21.10.2015

Od října do prosince budete moci ve více než 200 českých a slovenských městech shlédnout špičkové filmy, které mají společné tři věci: sníh, led a adrenalin. Začíná Snow film fest, největší tuzemský festival filmů o extrémních zimních sportech! Extrémní lyžování, zimní lezení, expedice do polárních krajin, skialpinismus a mnohem více.


Kaple Panny Marie Sněžné - perla Broumovských stěn

2 minuty čtení 21.10.2015 Výlety

Kaple Panny Marie Sněžné, geniálně řešená stavba s půdorysem ve tvaru hvězdy, je pravým skvostem barokní architektury. Tato unikátní stavba, postavená na vrcholu Hvězda dle návrhu slavného architekta Kiliána Ignáce Dientzenhofera, je citlivě umístěna do nádherné divoké přírody Broumovských skal. Z galerie za kaplí se otevírá ohromující výhled na celou broumovskou kotlinu lemovanou Sovími a Jestřebími horami.


Křížová hora - místo fantastických rozhledů

2 minuty čtení 21.10.2015 Rozhledny Výlety

V dalším dílu našeho podzimního seriálu se vydáme na rozhlednu Křížová hora, nacházející se v malebné obci Červená Voda, asi 45 km od Ústí nad Orlicí. Z výšky 22 metrů je možné za příznivé viditelnosti dohlédnout až na Králický Sněžník! Pojďte se s námi podívat na rozhlednu Křížová hora a vychutnejte si fantastické výhledy na Jeřábskou vrchovinu a ještě dále!


Tipy eHotel.cz na podzimní prázdniny

3 minuty čtení 14.10.2015 Výlety Hotely

Ještě nemáte jasné plány, kam vyrazíte na nadcházející podzimní prázdniny? Máme pro Vás pár tipů pro inspiraci, ze kterých si určitě vyberete! Poté stačí už jen kliknout na jeden z níže uvedených odkazů a rezervovat si ubytování z pohodlí Vašeho domova. Plánování prázdnin ještě nikdy nebylo jednodušší! :) Vydejte se s eHotel.cz vstříc podzimnímu dobrodružství!


  • 141 - 145 z 283 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací