10 faktů o cestování za první republiky

28.10.2018 si připomeneme 100 let od vzniku samostatného Československého státu. Náš tým je složen ze samých "zvědavců". Zajímalo nás totiř, jak se cestovalo a kde se "nocovalo” za éry první republiky. Otočte s ehotel.cz strojem času a přečtěte si u příležitosti oslav výročí vzniku ČSR 10 zajímavostí o českém hotelnictví a cestování za dob první republiky.

  


Uplatněte své benefity na podzimní wellness!

Krásné babí léto pozvolna střídá pestrobarevný podzim. Příroda září v odstínech zelené, žluté, oranžové a hnědé. Dny se pomalu krátí, noci prodlužují. Na podzim se příroda postupně připravuje na zimu. Připravte se na zimní sezónu i vy, a to  v jednom z našich ojedinělých wellness hotelů. Zažijte wellness pobyt na zrekonstruovaném barokním statku, v lázeňském hotelu, nebo na horách!


Měsíční trip po USA!

5 minut čtení 07.08.2018 Tipy Cestování

Miri se nám vrátila z měsíční dovolené z USA a nás zajímalo, jak se jí tam líbilo, co zajímavého zažila a co dobrého ochutnala. Pokud i Vás zajímají její zážitky z cest, čtěte dále! Dozvíte se například, co je potřeba vyřídit před cestou, či zda jí chutnají hamburgery. 


  • 96 - 100 z 372 článků