O eHotel.cz

3 minuty čtení 18.03.2022

Rezervační portál eHotel.cz umožňuje lidem se zaměstnaneckými benefity využít své body na cestování po celém světě! Pokud v práci benefity dostáváte i vy, je možné, že jste o eHotelu už někdy slyšeli. A jestli jste o možnosti využít své benefity na cestování nevěděli, tady se dozvíte vše, co potřebujete znát. 


5 jarních aktivit pro tělo i duši

3 minuty čtení 02.03.2022 Příroda

Dny se nám začínají prodlužovat a sluníčko svítí čím dál tím víc. Co to znamená? Že jaro už klepe na dveře! Pro většinu lidí znamená jaro třeba velký jarní úklid. Takový úklid si ale nezaslouží jen naše domácnosti, ale i naše tělo i duše. Jak na to? Přinášíme vám pár zaručených tipů. 


Kam za jarní procházkou v Praze

Jaro už je pomalu za dveřmi, a proto je čas naplánovat, kam se v první teplejší dny vyrazit projít. Dnes vám dáme tipy, které pražské parky a sady jsou nejvhodnější na takovu jarní procházku. Možná vás překvapí, kolik zeleně v Praze najdete a nemusíte za ní mnohdy ani daleko z centra. Objevíte tu ale i takové, kde na rušné centrum velkoměsta zcela zapomenete


TOP 7 hotelů, které navštívit v roce 2022

5 minut čtení 19.01.2022 Hotely

Říká se, že s novým rokem je třeba vykročit tou správnou nohou, aby se nám v daném roce dařilo. My v ehotelu si myslíme, že je třeba se vydat správným směrem, abychom si hezky užili volný čas, který je občas potřeba. Proto jsme vybrali 7 atraktivních hotelů, kam dooporučujeme vyrazit! Všechny další informace o daných hotelech najdete na našich stánkách.


6 zimních výletů na horách s kočárkem

6 minut čtení 17.01.2022 Pro děti

Kam vyrazit s těmi nejmenšími za horským dobrodružstvím? Máme pro vás šest tipů na horské výlety, kam můžete pohodlně vzít kočárek. Krkonoše, Jeseníky i Šumava skýtají opravdu krásná a příjemně dostupná místa. Využijte tyto tipy a jeďte na rodinnou dovolenou i v zimě.


  • 6 - 10 z 325 článků