Blog eHotel.cz

Jedeme na Jižní Moravu! Tipy na výlety po celém kraji.

5 minut čtení 02.06.2021 Historie Výlety

Jihomoravský kraj nabízí všechno - slunce, dobré jídlo, nejlepší víno a také přátelské lidi na každém rohu. Je to zkrátka ideální místo na letní dovolenou, nebo třeba jen na prodloužený víkend. Věřte ale, že se sem budete chtít stále zase a znovu vracet. Kraj se dá rozdělit do 5 regionů - Moravský kras a okolí, Brno a okolí, ZnojemskoPodyjí, PálavaLednicko-Valtický areál a nakonec Slovácko. Pro skvělých 7 tipů na výlety po celém kraji čtěte dále!

Ubytujte se na Jižní Moravě za benefity!8 nejkrásnějších vodopádu v Česku

7 minut čtení 05.05.2021 Příroda Výlety

Ve světě jsou velmi často vyhledávanou podívanou právě vodopády, na které se sjíždí turisté ze všech koutů planety. Avšak i u nás v České republice je několik takových, ze kterých nebudete moct spustit oči a nemusíte tak zoufat, že momentálně není snadné se za těmi zahraničními vydat. Přesvědčte se sami, že česká příroda skýtá neskutečně krásné vodní monumenty.

TIPY NA VÝLET - 13 nejkrásnějších vodopádů v ČR | Jupigo.com

zdroj: Jupigo

 


Kam na výlet po lockdownu? 14 tipů na jarní výlety po celé ČR.

7 minut čtení 14.04.2021 Příroda Výlety

Venku je krásně a to nás všechny cestovatele a turisty zajisté svádí k jednomu - a tím jsou myšlenky na krásné jarní výlety. Všude to vykvétá, příroda se probouzí, ale zatím jsme se mohli podívat tak akorát k hranicím našeho okresu. A protože se k nám dostala zpráva, že bude omezení pohybu brzy končit, rozhodli jsme se pro vás sepsat seznam míst po celé České republice, která chcete na jaře vidět.

Dodržujme při jarních výletech a procházkách všechna hygienická opatření, buďme ohleduplní a nosme roušky nebo respirátory. Pandemie tu stále je, přestože se opatření rozvolňují.  • 6 - 10 z 300 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací