Blog eHotel.cz

Na kole podél Labe

2 minuty čtení 06.07.2016

Jestli jste už o někdy slyšeli o Labské stezce, potom víte, že se jedná o jednu z nejdelších cyklostezek u nás. I s jednou odbočkou měří celých 430 kilometrů, a to počítáme jen českou stranu. Stezka totiž pokračuje dále až do německých Drážďan, Magdeburku či třeba až do Cuxhavenu, kde Labe definitivně mizí v Severním moři. Cestou vás čeká krásná příroda i zajímavé pamětihodnosti, které opravdu stojí za vidění.

Labská cyklostezka


Na kole po stopách Santiniho

5 minut čtení 30.06.2016 Příroda

Celý kraj Vysočina je pro cyklovýlety jako stvořený. Zdánlivě nekonečné louky a pole, třpytící se hladiny rybníků a mezi tím vším architektonické perly od jednoho z nejosobitějších českých architektů Jana Blažeje Santiniho. Vydejte se s námi v sedle jízdního kola po tomto malebném kraji!

Žďár nad Sázavou


Nezapomenutelné léto v Českém Krumlově

Český Krumlov je město mnoha tváří. Zdejší zámek s věží, o které i Karel Čapek říkaval, že je to ta nejvěžovatější věž ze všech, je dominantou celého širého okolí. Romantické křivolaké uličky starého města zase přímo vybízejí k procházkám s neobyčejnou atmosférou. Takovou se může pyšnit i největší kulturní akce na jihu Čech - Mezinárodní hudební festival, který se letos ponese v duchu filmové hudby. No a ten vůbec nejnetradičnější pohled na město zažijete jedině z řeky. Pojďte spolu s námi objevit všechny tváře Krumlova a podívejte se, na co se letos v létě můžete těšit!

Český Krumlov 


Vodní ráj v Turnově

1 minuta čtení 28.06.2016 Pro děti Výlety

Léto už o sobě letos dalo vědět se vší parádou. V horkých letních dnech není nic lepšího než naložit se do bazénu a užívat si letního počasí. Takový vodní ráj v Turnově, největší aquapark v Českém ráji, je pro to ideálním místem!

Aquapark v Turnově  • 76 - 80 z 292 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací