Blog eHotel.cz

Nezapomenutelné léto v Českém Krumlově

Český Krumlov je město mnoha tváří. Zdejší zámek s věží, o které i Karel Čapek říkaval, že je to ta nejvěžovatější věž ze všech, je dominantou celého širého okolí. Romantické křivolaké uličky starého města zase přímo vybízejí k procházkám s neobyčejnou atmosférou. Takovou se může pyšnit i největší kulturní akce na jihu Čech - Mezinárodní hudební festival, který se letos ponese v duchu filmové hudby. No a ten vůbec nejnetradičnější pohled na město zažijete jedině z řeky. Pojďte spolu s námi objevit všechny tváře Krumlova a podívejte se, na co se letos v létě můžete těšit!

Český Krumlov 


Vodní ráj v Turnově

1 minuta čtení 28.06.2016 Pro děti Výlety

Léto už o sobě letos dalo vědět se vší parádou. V horkých letních dnech není nic lepšího než naložit se do bazénu a užívat si letního počasí. Takový vodní ráj v Turnově, největší aquapark v Českém ráji, je pro to ideálním místem!

Aquapark v TurnověLes Království

1 minuta čtení 27.06.2016 Výlety

Les Království - to je labská přehrada postavená nad Dvorem Králové. Příhodný název, co říkáte? Tento architektonický skvost byl v roce 1964 právem vyhlášen národní technickou památkou.

Les království


Na kole do pohádky

2 minuty čtení 21.06.2016 Zámky

Silueta červeného hradu se hrdě vzhlíží ve vodní hladině jako v zrcadle, které otevírá cestu do pohádky... Řeč je samozřejmě o jihočeském zámku Červená Lhota, který je mnohdy považován za vůbec nejpohádkovéjśí zámek v Česku. Jeho návštěva může být krásným zakončením jednoho z cyklovýletů, pro které je okolní krajina přímo stvořená.

Červená Lhota


  • 71 - 75 z 285 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací