Blog eHotel.cz

Na kole do pohádky

2 minuty čtení 21.06.2016 Zámky

Silueta červeného hradu se hrdě vzhlíží ve vodní hladině jako v zrcadle, které otevírá cestu do pohádky... Řeč je samozřejmě o jihočeském zámku Červená Lhota, který je mnohdy považován za vůbec nejpohádkovéjśí zámek v Česku. Jeho návštěva může být krásným zakončením jednoho z cyklovýletů, pro které je okolní krajina přímo stvořená.

Červená Lhota


Život vlčí smečky jako na dlani

2 minuty čtení 20.06.2016 Příroda

Vlky známe v současné době povětšinou ze zoologických zahrad. Jak se jim ale žije v jejich přirozeném životním prostředí? To se dozvíte v Návštěvnickém centru Srní na Šumavě. Vlky tam můžete pozorovat ve tříhektarovém výběhu, nad kterým je umístěna 300 m dlouhá pozorovací lávka. V květnu navíc do smečky přibylo 5 nových přírůstků, které tak zvýšily celkový počet vyvedených mláďat na 9!

Vlci v Srní na Šumavě


Na kole kolem Světa a ještě dál!

3 minuty čtení 14.06.2016 Sport Příroda

Léto už klepe na dveře a s ním je tu i nová cyklosezóna! V prvním dílu našeho seriálu Cyklotoulky se vydáme do krajiny rybníků a krásné přírody okolo jihočeské Třeboně. Zdejší rovinaté cyklostezky přímo vybízejí k výletům. Kde jinde se navíc můžete vydat na kole kolem Světa? Tak naložte kola a hurá do Třeboně!

TřeboňSvatba stokrát jinak

2 minuty čtení 09.06.2016 Romantika Hotely

Svatba je bezesporu pro mnohé jeden z nejvýznamnějších dnů. Romantický zámek či zahrada, kostel nebo klasická obřadní síň na úřadě. To jsou tradiční místa, kde si snoubenci běžně slibují lásku až za hrob. Ale jde to mnohem originálněji!

Svatba


  • 71 - 75 z 281 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací