Legendární Devils Extreme Race na Čertových proudech je opět tady!

1 minuta čtení 12.08.2015 Sport

Letos již po deváté se ve dnech 22. – 23. srpna otevřou stavidla Lipenské přehrady, aby se jindy prázdné koryto naplnilo vodou a dalo možnost desítkám profesionálních slalomářů, sjezdařů, raftařů i freestylistů závodit na jedněch z nejobtížnějších peřejí v České republice. Pojede se zde mistrovství České republiky a otevřené mistrovství Evropy v extrémním kajakingu a také mezinárodní závod v disciplínách slalom, sprint, kajak-cross a team race. Čertovy proudy ovšem budou patřit i všem amatérům a nadšencům divoké vody, kteří budou moci peřeje využít k volnému sjíždění.


Soutěž s eHotel.cz je zase tady! Chcete lístky na letní hudební festival?

1 minuta čtení 16.06.2015 Sport

Máme pro Vás další soutěž a doufáme, že tentokrát bude chtít soutěžit úplně každý! To, co budete moci vyhrát, je totiž spojené s hudbou, sportem a krásným městem. Máme pro Vás dvě volné vstupenky na Footfest – dvoudenní hudební festival s turnajem v malé kopané, který se 10. a 11. července 2015 koná nedaleko Tábora. Více o Footfestu si můžete přečíst přímo na našem blogu zde. Prozradíme, že se můžete těšit na kapely jako je NO NAME, JAR, Vypsaná fixa, Jaksi Taksi, Ine Kafe nebo na Davida Kollera. Vstupenka na oba dva dny v hodnotě 650 korun může být s eHotel.cz Vaše!

Stačí tuto sobotu 20. června 2015 na našem Facebooku odpovědět na soutěžní otázku. Vyhrává ten nejrychlejší!


Footfest 2015

1 minuta čtení 02.04.2015 Sport

Letos v létě 10. – 11. července 2015 se v Želči u Tábora bude konat již 11. ročník festivalu Footfest. Během jedenácti let se tento festival rozrostl z komorní akce na velkolepou událost. Původně jednodenní fotbalový turnaj v malé kopané s hudební zábavou se loni mohl pochlubit dvěma stagemi, na kterých hrály kapely jako Čechomor, Horkýže Slíže, Mňága a Žďorp nebo Mandrage.

Rozšířený dvoudenní festival měl loni velký úspěch a vydobyl si přední místo mezi sportovními a kulturními akcemi v celém regionu. Letos se můžete těšit například na Davida Kollera, NO NAME, INEKAFE, Harlej, JAKSI TAKSI, Visací zámek, Rybičky 48, Škwor a další. „Hudební večírek“ letos opět vypukne již v pátek. V sobotu ráno se potom bude konat turnaj v malé kopané, do kterého jsou přihlášeny týmy z celé České republiky. Pokud jste fanouškem malé kopané a chcete si v areálu festivalu užít pouze sportovní zážitek, budete mít vstup na turnaj zdarma. V sobotu odpoledne vystřídají fotbal znovu kapely a hudební party bude pokračovat až do brzkých ranních hodin. V areálu festivalu návštěvníci najdou veškeré zázemí včetně občerstvení a sociálních zařízení. Pokud jste zdaleka, můžete využít stanové městečko nebo si zarezervovat ubytování v některém z hotelů či penzionů v Táboře a okolí.

Více o festivalu najdete zde: https://www.facebook.com/footfestZelec


Hotel Horní Dvůr

1 minuta čtení 23.02.2015 Sport

Hotel Horní Dvůr najdete nedaleko Nového Města na Moravě. Na Vysočině najdete vyžití v každém ročním období – sjezdovky a běžkařské tratě v zimě, cyklostezky a trasy pro bikery v létě. Přijeďte si užít Vaši dovolenou na Vysočinu!

Původní objekt hotelu Horní Dvůr sloužil po řadu století jako statek. Ten ještě koncem 16. století patřil k rodovým statkům slavného Vratislava z Perštejna. Během pulzujících historických událostí 17. století statek několikrát změnil majitele, až do konce 17. století, kdy se stal součástí majetku Ústavu šlechtičen P. Marie Školské, kde zůstal až do roku 1945. Dnes, po rozsáhlé rekonstrukci, slouží objekt jako hotel a nabízí příjemné, nadstandardní ubytování na Vysočině v citlivě zrekonstruovaných prostorách, se zachovanými fragmenty původní výzdoby. Pokud hledáte kvalitní ubytování a vyhlášenou gurmánskou restauraci na Vysočině, jste na správném místě.

Rezervovat ubytování v hotelu Horní Dvůr můžete online zde.  • 26 - 30 z 36 článků