Za zábavou do Královského hvozdu

4 minuty čtení 02.01.2016 Sport

Šumava – jedno z nejstarších pohoří Evropy, hrdě nese staroslovanský název, který přeložen do dnešního jazyka znamená „hluboký hvozd“. Proto také za dob krále Přemysla Otakara II. bylo toto území nazýváno Královským hvozdem. Dnes v tomto kraji hlubokých lesů, ledovcových jezer a panenské přírody najdeme špičkově vybavená horská střediska, která přímo lákají k zábavě všeho druhu. Pojďte si užít nevšední zábavu v jednom z nich – pětihvězdičkovém Skiresortu Lipno, který se mimo jiné pyšní prestižním oceněním EDEN – Evropská excelentní destinace.

Šumava v zimě

Bruslení pod Žižkovskou věží

1 minuta čtení 22.12.2015 Sport

Na zamrzlé rybníky či řeky si letos budeme muset ještě nějakou chvíli počkat… Zabruslit si však můžete, i když jsou teploty nad nulou! Přijďte si užít skvělou zábavu na bruslích pod jednu z nejvyšších staveb v České republice! Čeká na Vás nezapomenutelná atmosféra, vůně tradičního svařáku i vybrané grilované speciality.

Bruslení pod Žižkovskou věží

Seriál na nadcházející zimní sezónu "České hory nás baví!"

1 minuta čtení 15.12.2015 Sport

Od úterý 5.1. se můžete těšit na nový seriál eHotel.cz s podtitulem " České hory nás baví!". Pravidelně každé úterý až do půlky března Vás budeme provádět po českých i moravských pohořích a pokud bude počasí letošní zimě přát a sněhová nadílka bude dostatečná, přesvědčíme Vás, že za kvalitní lyžařskou dovolenou se vším všudy nemusíte jezdit až do Alp. Stačí se vydat za humna a užít si krásu českých hor!


5. ročník Slackline festivalu na Kosti je tady!

1 minuta čtení 16.09.2015 Sport

Zavítejte o víkendu 26. – 27.9. na hrad Kost a zažijte adrenalinovou atmosféru Slackline festivalu! Tato unikátní akce není nikde jinde k vidění a koná se zde již popáté. Na festivalu se představí stovka účastníků z celého světa, která předvede své dovednosti na slacklinách, které budou rozmístěny na různých místech po celém hradním areálu.  • 21 - 25 z 36 článků