Blog eHotel.cz


A vítězem naší valentýnské soutěže se stává...

1 minuta čtení 07.02.2016 Soutěže

Edita Drábková a její příspěvek Kakslauttanen – Iglú vesnička! Vskutku originální místo pro strávení svátku všech zamilovaných, že? Musíme ale uznat, že každý soutěžní příspěvek byl jedinečný. Objevila se nejen klasika v podobě Paříže či Petřína, ale také třeba plavání s delfíny nebo dokonce strašidelná Ospalá díra.

Valentýnská soutěž

Valentýnská soutěž

1 minuta čtení 31.01.2016 Soutěže

Valentýnská soutěž eHotel.cz je tady!! Tentokrát je ve hře dárkový poukaz na pobyt v hodnotě 1 000 Kč ve speciálním valentýnském designu. Překvapte svého partnera či partnerku originálním dárkem a zasoutěžte si s námi o tuto skvělou cenu!

Valentýnská soutěž

Vyhlášení vítěze adventní fotosoutěže

1 minuta čtení 10.12.2015 Soutěže

Velké finále je tady! Připravili jste nám opravdu nesmírně těžké rozhodování, vítěz mohl být ale bohužel pouze jeden… Po pečlivém zvážení se nakonec porota, složená ze členů týmu eHotel.cz, rozhodla odměnit následující snímek od autorky Karly Kozelkové. Vítězce gratulujeme!! :)


Už jen dva dny zbývají do konce naší fotosoutěže!

1 minuta čtení 08.12.2015 Soutěže

Druhá adventní neděle je za námi a ke konci se také chýlí naše adventní fotosoutěž o úžasnou cenu v podobě poukazu na pobyt v hodnotě 1 000 Kč od eHotel.cz. Zbývají už pouhé dva dny!!! Není tedy na co čekat – zalovte ve Vašich fotoarchivech, vyberte tu nejoriginálnější fotku z loňské zimy či Vánoc a zasoutěžte si s eHotel.cz!


  • 1 - 5 z 16 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací