Podzimní prázdniny: 4 tipy na oblíbená ubytování pro rodinu

7 minut čtení 10.10.2021 Pro děti

Podzim už je dávno tady a na dveře klepou podzimní prázdniny! Vybrali jsme pro vás 4 oblíbená ubytování, kam rádi jezdí rodiny s dětmi. A ať máte s plánováním podzimních prázdnin méně práce, rovnou vám k nim přidáme tipy na turistické cíle v okolí. Podzimní prázdniny ve školním roce 2021/2022 vychází na středu 27. října a pátek 28. října. Tak schválně, kam za benefity vyrazíte tentokrát?


7 výletů po ČR, které nadchnou i vaše děti!

6 minut čtení 08.09.2021 Pro děti

Prázdniny už jsou pár dní za námi a s nimi i čas dlouhých letních dovolených. Nadešel čas víkendového výletování. A když těm naším nejmenším začala škola, v tomhle článku najdete inspiraci na místa, kde si to užijí děti každého věku a odreagují se od školních povinností. Do začátku podzimu nám ještě zbývá pár dní, tak si zabalte batůžky a vyrážíme!


15 zemí a jejich Velikonoční dobroty

2 minuty čtení 26.03.2021 Pro děti

Jak osvěžit Velikonoce v lockdownu? Vycestujte ve své kuchyni. Věděli jste, že pomalu každá kultura má svá velikonoční/jarní jídla? Podívejme se spolu díky 15 receptům po celém světě. Schválně kolik zemí ve svém velikonočním receptu používá vejce?


4 nápady jak cestovat po celém světě z postele

5 minut čtení 08.03.2021 Pro děti

Už dříve jsme vám radili, jak si alespoň trochu přičichnout k cestovatelské atmosféře z pohodlí domova a zavzpomínat tak na řadu dovolených. Dnes vám však představíme netradiční cestovatelské volnočasové aktivity, které vás nejen snadno přiblíží do vaší vysněné destinace, ale také zabaví celou rodinu při dlouhých chvílích v lockdownu a to všechno klidně od vás z postele či gauče!

   • 6 - 10 z 68 článků