Kde je podzim nejkrásnější? 5 tipů na procházky podzimní přírodou.

4 minuty čtení 22.09.2021 Příroda

Dnes (22. září) je oficiálně první podzimní den! I Když počasí nás o tom přesvědčuje už nějakou chvíli. I přesto, že pochmurné počasí nás nabádá spíš k tomu, abychom zůstali pod dekou u televize, byla by škoda nevyrazit na nějakou pěknou podzimní procházku, co myslíte? Přinášíme vám 5 tipů na procházky podzimní krajinou, při které se můžete kochat nejkrásnějšími barvami, které příroda může nabídnout. Tak rychle z gauče, než přijde jednobarevná zima!


Letní roadtrip: Saint Tropez, švýcarská města a kouzelný zámek Neuschwanstein! ČÁST 2/2

9 minut čtení 21.07.2021 Příroda

V minulém díle letního roadtripu jsme se podívali na rakouská jezera Wolfgangsee a Hallsatt, projeli jsme Benátky a další Shakespearovská města, dokonce jsme si prohlédli proslulou šikmou věž v Pise a navštívili kasino v Monaku. Dnes vám přinášíme pokračování letního roadtripu Evropou, na kterém za 14 dní navštívíte 5 států!


Letní roadtrip: od rakouských jezer až do Francie! ČÁST 1/2

11 minut čtení 13.07.2021 Příroda

Nemůžete se rozhodnout, kam v létě na dovolenou a už vás omrzelo pouhé válení se s knížkou na hotelovém lehátku? Pak může být roadtrip tou pravou dovolenou právě pro vás! Nevíte, co je to roadtrip? V podstatě  je to dlouhý výlet autem, který má mnoho zastávek a odvezete si z něj spoustu zážitků a vzpomínek. Naplánovali jsme pro vás trasu, která provede přes 5 evropských států za 14 dní!

Využijte eHotel.cz a nechte si za benefity proplatit ubytování kdekoliv po světě!

TO CHCI ZKUSIT!!!


8 nejkrásnějších vodopádu v Česku

7 minut čtení 05.05.2021 Příroda

Ve světě jsou velmi často vyhledávanou podívanou právě vodopády, na které se sjíždí turisté ze všech koutů planety. Avšak i u nás v České republice je několik takových, ze kterých nebudete moct spustit oči a nemusíte tak zoufat, že momentálně není snadné se za těmi zahraničními vydat. Přesvědčte se sami, že česká příroda skýtá neskutečně krásné vodní monumenty.

TIPY NA VÝLET - 13 nejkrásnějších vodopádů v ČR | Jupigo.com

zdroj: Jupigo

 


Kam na výlet po lockdownu? 14 tipů na jarní výlety po celé ČR.

7 minut čtení 14.04.2021 Příroda

Venku je krásně a to nás všechny cestovatele a turisty zajisté svádí k jednomu - a tím jsou myšlenky na krásné jarní výlety. Všude to vykvétá, příroda se probouzí, ale zatím jsme se mohli podívat tak akorát k hranicím našeho okresu. A protože se k nám dostala zpráva, že bude omezení pohybu brzy končit, rozhodli jsme se pro vás sepsat seznam míst po celé České republice, která chcete na jaře vidět.

Dodržujme při jarních výletech a procházkách všechna hygienická opatření, buďme ohleduplní a nosme roušky nebo respirátory. Pandemie tu stále je, přestože se opatření rozvolňují.


  • 6 - 10 z 58 článků