Na Šumavu přicházejí losi!

1 minuta čtení 20.04.2015 Příroda

Los evropský je v Čechách velmi vzácný a přísně chráněný. Los u nás žije na Šumavě v okolí Lipna, několik kusů se vyskytuje také na Třeboňsku. Los je aktivní zejména v noci, proto se málokomu povede ho spatřit. Když ale budete mít štěstí, můžete se s losem na Šumavě setkat.


Podívejte se na nádherné video z jižních Čech!

1 minuta čtení 30.03.2015 Příroda

Panství Bechyně oslavilo v roce 2013 20 let od svého založení. Nádherně zrekonstruovaný zámek, klášter, netknutá příroda jižních Čech v údolí řeky Lužnice, obory plné zvěře a nespočet možností pro výlety, sportovní aktivity a kulturní akce. Podívejte se, jak je Bechyně krásná a naplánujte si výlet s eHotel.cz! V hotelu Panská se na Vás již těší a z vlastní zkušenosti víme, že o Vás bude skvěle postaráno!


Národní park České Švýcarsko

1 minuta čtení 23.02.2015 Příroda

Každé úterý teď na našem Facebooku najdete jeden ze čtyř českých národních parků. Dnes je jím Národní park České Švýcarsko. Tento národní park byl vyhlášen v roce 2000. Hlavním předmětem ochrany jsou unikátní pískovcové útvary a na ně vázaný biotop. Podívejte se na video, ve kterém uvidíte všechny největší skvosty parku!

Park je ideálním místem pro Vaši dovolenou nebo prodloužený víkend v každém ročním období. Ubytování najdete zde.


Konec sezóny na Krušlovském včelíně

1 minuta čtení 20.10.2014 Příroda

Přijeďte si prohlédnout včelí království!

Včelař a řezbář Josef Mach zasvětil včelařství celý svůj život a v Krušlově na Strakonicku vytvořil unikátní dílo lidové tvořivosti. Včelín je postaven z několika druhů dřeva, malovaný barvami a pyšní se interiérem s řezbářskou výzdobou. I když včelín oficiálně není památkou, má bezpochyby velkou kulturní hodnotu, kterou je nutné chránit.

Ukončení sezony na včelíně proběhne 2. listopadu 2014 a těšit se můžete na řemeslné stánky, divadlo pro děti, hudbu, čajovnu, bazárek, výtvarnou dílničku, prohlídku včelína, občerstvení i oheň.

Kde se můžete ubytovat:
Ubytovat se můžete nedaleko Krušlova v Písku v hotelu Bílá růže. Spokojeni jistě budete i v hotelu Art. Příjemné ubytování pro Vás nabízí také rekreační středisko KOKY Šimanov nedaleko Strakonic.

Proč eHotel.cz?
U nás máte výběr ubytování po celé České republice na jednom místě! Nemusíte nic hledat, nikam volat a během pár minut si můžete rezervovat ubytování z pohodlí Vašeho domova. Vše samozřejmě s garancí nejnižších cen a bez poplatků. Potvrzení rezervace dostanete ihned a můžete se začít těšit!

Fotografie poskytl pan Daniel Havlík: http://www.kruslovskyvcelin.cz/


Medové slavnosti ve Špindlerově Mlýně

1 minuta čtení 13.10.2014 Příroda

Buďte u prvního ročníku medových slavností!

Ve Špindlerově Mlýně se letos poprvé uskuteční medové slavnosti. Konat se bude tradiční jarmark, děti se pobaví při nejrůznějších hrách, u řemeslných stánků a dílniček a hlavně – všude bude vonět med a spadané listí.

Kde se můžete ubytovat:
Ubytovat se můžete v hotelu Alpina, který je situován v místě s krásným výhledem. Chata Labská Vám nabídne ubytování přímo pod kopcem u lanovky Labská. Hotel Výsluní v krásném Svatopetrském údolí Vás zase zaručeně okouzlí svou malebností.

Proč eHotel.cz?
U nás máte výběr ubytování po celé České republice na jednom místě! Nemusíte nic hledat, nikam volat a během pár minut si můžete rezervovat ubytování z pohodlí Vašeho domova. Vše samozřejmě s garancí nejnižších cen a bez poplatků. Potvrzení rezervace dostanete ihned a můžete se začít těšit!


  • 51 - 55 z 58 článků