5 míst na netradiční rande v Praze

3 minuty čtení 30.03.2022 Kultura Příroda

Čerstvý jarní vzduch, rozkvétání květin a díky posunu času už máme i déle světlo, což si říká o pořádné jarní rande! V tomto článku Vám ukážeme pár pražských míst, kam si rozhodně musíte zajít se svou polovičkou! Věříme, že Petřín už znáte všichni, proto ho rovnou přeskočíme a zamíříme jinam. 

 

 


O eHotel.cz

3 minuty čtení 18.03.2022

Rezervační portál eHotel.cz umožňuje lidem se zaměstnaneckými benefity využít své body na cestování po celém světě! Pokud v práci benefity dostáváte i vy, je možné, že jste o eHotelu už někdy slyšeli. A jestli jste o možnosti využít své benefity na cestování nevěděli, tady se dozvíte vše, co potřebujete znát. 


More about eHotel.cz

2 minuty čtení 18.03.2022

The reservation portal eHotel.cz gives people with employee benefits chance to use their points to travel around the world! If you also receive these benefits at work, it is possible that you have heard of eHotel.cz And if you didn't know about the possibility of using your benefits for travel, you can find out everything you need to know right here.

 


5 jarních aktivit pro tělo i duši

3 minuty čtení 02.03.2022 Příroda

Dny se nám začínají prodlužovat a sluníčko svítí čím dál tím víc. Co to znamená? Že jaro už klepe na dveře! Pro většinu lidí znamená jaro třeba velký jarní úklid. Takový úklid si ale nezaslouží jen naše domácnosti, ale i naše tělo i duše. Jak na to? Přinášíme vám pár zaručených tipů. 


Kam za jarní procházkou v Praze

Jaro už je pomalu za dveřmi, a proto je čas naplánovat, kam se v první teplejší dny vyrazit projít. Dnes vám dáme tipy, které pražské parky a sady jsou nejvhodnější na takovu jarní procházku. Možná vás překvapí, kolik zeleně v Praze najdete a nemusíte za ní mnohdy ani daleko z centra. Objevíte tu ale i takové, kde na rušné centrum velkoměsta zcela zapomenete


  • 21 - 25 z 343 článků