Hurá do stopy!

2 minuty čtení 19.01.2016 Sport

Zima už konečně dorazila i na Šumavu! 70 centimetrů prachového sněhu, skvěle upravené běžkařské stopy a krásná zimní atmosféra. Co více si může fanoušek běžeckého lyžování přát? Vydejte se zimnímu dobrodružství vstříc!

Běžkaři na Šumavě

Pustevny – poznejte krásy Moravskoslezkých Beskyd

4 minuty čtení 19.01.2016 Sport

Po celý rok obdivují kouzlo Moravskoslezských Beskyd turisté z Moravy, Čech, Slovenska i Polska a každoročně se zde koná mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí. Hřebeny jsou protkány turistickými trasami různých obtížností, po jejichž zdolání je možnost odměnit se v řadě turistických chat a občerstvovacích stánků. Když to sněhové podmínky umožní, přijdou si v zimním období na své kromě pěších turistů také lyžaři a běžkaři. A co se vám vybaví, když se řekne Beskydy? – Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč, Lysá hora … a bezesporu také Pustevny.

Moravskoslezské Beskydy


Večerní procházky v Zoo Praha

Každý pátek a sobotu až do konce ledna se můžete vydat objevovat tajemství nočního života Zoo Praha! V doprovodu zkušených průvodců, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše všetečné dotazy, se dozvíte vše o tajuplném nočním životě tamějších zvířat. Výklad je vždy doplněn poutavým vyprávěním některého z nevšedních zážitků či událostí ze života zvířat pražské zoo.

Zoo Praha

Špičák - skiareál s nejprudší sjezdovkou v České republice

4 minuty čtení 11.01.2016 Sport

Skiareál Špičák nedaleko Železné Rudy nabízí jedny z nejlepších podmínek pro lyžování na české straně Šumavy. Skvěle si tu zalyžují všechny skupiny lyžařů – od začátečníků přes rodiny s dětmi až po lyžařské experty. Nachází se zde pět kvalitních sjezdovek, mezi nimiž vyniká legendární „černá“ Šance s téměř 100% sklonem, snowpark, dětské hřiště či testovací centrum značky Rossignol. Nechybí ani pravidelně upravované běžkařské tratě v délce několika desítek kilometrů vedoucí krásnou krajinou. A nakonec nejlepší cukrárna v České republice přímo v centru Železné Rudy. Co více si pro zimní dovolenou přát?

Skiareál Špičák

  • 166 - 170 z 336 článků