Jarní prázdniny jsou tady!

1 minuta čtení 01.02.2016 Pro děti Sport

Jarní prázdniny, netrpělivě očekávané všemi dětmi i jejich rodiči, začínají právě tento týden! Jelikož jsou ale tyto týdenní prázdniny rozděleny podle okresů, někteří školáci si na ně budou muset ještě nějakou chvíli počkat. Pojďte se podívat, kdy si zrovna Vy užijete zaslouženého volna ve znamení zimních radovánek třeba na některých českých horách!

Jarní prázdniny

Valentýnská soutěž

1 minuta čtení 31.01.2016

Valentýnská soutěž eHotel.cz je tady!! Tentokrát je ve hře dárkový poukaz na pobyt v hodnotě 1 000 Kč ve speciálním valentýnském designu. Překvapte svého partnera či partnerku originálním dárkem a zasoutěžte si s námi o tuto skvělou cenu!

Valentýnská soutěž

Za lyžováním do skleněných hor

3 minuty čtení 25.01.2016 Sport

Jizerské hory – pohoří, které nese jméno podle řeky Jizery, je často označováno jako skleněné hory. Stopy slavné sklářské minulosti jsou zde patrné takřka na každém kroku. Milovníci toho lyžařského řemesla však ocení především kilometry sjezdových tratí v několika lyžařských střediscích – Tanvaldský Špičák, Albrechtice, Kořenov a samozřejmě také Ještěd s impozantní stavbou na vrcholu, která představuje dominantu celých Jizerských hor, patří mezi neoblíbenější zimní destinace. Pojďte se podívat, co všechno na Vás ve Skiareálu Ještěd čeká!

Ještěd

Romantický pobyt v lázeňském městě

2 minuty čtení 22.01.2016 Hotely

Jak by se Vám líbilo usínat na polštářích z levandule či na louce poseté fialkami a pampeliškami? Anebo máte raději růže? Ať už jste milovníkem jakéhokoliv druhu květin, v lázeňském městě TřeboniHotelu RomantiCK si můžete užít svůj vlastní kousek jara i navzdory mrazivému počasí! A navíc – kde jinde se můžete vydat na cestu kolem Světa a vrátit se za pár hodin?

Hotel RomantiCK

Kouzelný víkend ve městě vína

1 minuta čtení 22.01.2016 Hotely

Chcete prožít úžasný romantický víkend ve dvou se vším komfortem a navíc v centru jihomoravské vinařské podoblasti? Znojmo, město s královskou pověstí, impozantně se vypínající nad řekou Dyjí je pro Vás tou pravou volbou! Ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Savannah zažijete neopakovatelný pobyt se speciálním valentýnským programem. Nechte se hýčkat a užijte si tu pravou romantiku!

Hotel Savannah

  • 166 - 170 z 343 článků