10 muzeí v Česku, kde se rozhodně nudit nebudete

9 minut čtení 11.05.2022

Pomalu se blíží datum, kdy se tradičně slaví Mezinárodní den muzeí. Tento den každoročně připadá na 18. května a my pro vás máme několik tipů, jak symbolicky můžete tento den oslavit návštěvou některého z českých muzeí. Ale nebojte se, máme pro vás taková muzea, která vás překvapí, jak zábavnou náplní dne mohou být!


9 míst v ČR jako stvořených pro žádost o ruku

8 minut čtení 26.04.2022 Romantika

Máte v plánu položit tu největší otázku v životě? Máme pro vás tipy na 9 romantických míst v Česku, kde vám vaše druhá polovička určitě řekne ano. Jste milovníky kaňonů, alpských jezer nebo spíš holdujete bohaté kultuře a historii českých zámků a hradů? Každý si najde to své. A pamatujte: "Když ji miluješ, není co řešit." 


Bizarní velikonoční zvyky

4 minuty čtení 11.04.2022 Kultura

Jistě víte, že Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem. Samozřejmě jsou mezi námi i tací, kteří před tímto svátkem utíkají a schovávají se před všemi možnými návštěvami. V tomto článku se však na okamžik podíváme na nejšílenější velikonoční aktivity, kterými se můžete v průběhu svátků zabavit. UPOZORNĚNÍ: některé jsou vyloženě bizarní. Chcete se pobavit? Čtěte dál..


5 míst na netradiční rande v Praze

3 minuty čtení 30.03.2022 Kultura Příroda

Čerstvý jarní vzduch, rozkvétání květin a díky posunu času už máme i déle světlo, což si říká o pořádné jarní rande! V tomto článku Vám ukážeme pár pražských míst, kam si rozhodně musíte zajít se svou polovičkou! Věříme, že Petřín už znáte všichni, proto ho rovnou přeskočíme a zamíříme jinam. 

 

 


O eHotel.cz

3 minuty čtení 18.03.2022

Rezervační portál eHotel.cz umožňuje lidem se zaměstnaneckými benefity využít své body na cestování po celém světě! Pokud v práci benefity dostáváte i vy, je možné, že jste o eHotelu už někdy slyšeli. A jestli jste o možnosti využít své benefity na cestování nevěděli, tady se dozvíte vše, co potřebujete znát. 


  • 11 - 15 z 336 článků