Po stopách Rumcajse aneb Jičín, město pohádek

"Uprostřed hlubokého a temného lesa nazývaného Řáholec žil vousatý švec, který se jmenoval Rumcajs. Tento švec měl červený klobouk a kalhoty a na nohou nosil černé nebo hnědé boty. Rumcajs bydlel v jeskyni společně se svojí krásnou ženou a maličkým čiperným synem Cipískem…" Ne nadarmo se Jičínu říká město pohádek. Rumcajs, Manka a Cipísek se jistě zasloužili o proslavení tohoto opravdu pohádkového města v Českém Ráji. A dnes se právě po stopách loupežníka Rumcajse vydáme Jičín prozkoumat.


Kam vyrazit na dovolenou autem? Tipy na cestování po vlastní ose.

8 minut čtení 06.07.2022 Tipy

Stále je velmi populární variantou vyrazit na dovolenou autem. Kromě velkého zážitku a dobrodružství vám tato forma dovolené přináší také velký komfort a flexibilitu. I v cílové destinaci zůstanete stále mobilní a nemáte žádné omezení v tom, co vše si s sebou na dovolenou dovezete. Kam všude je možné se autem vydat? Jaké pro vás máme tipy pro jednotlivé země? A kam by vás možná nenapadlo vycestovat k moři? To vše se dozvíte v dnešním článku.
7 zaručených tipů, jak si užít cestování se psem

5 minut čtení 25.05.2022

Se stále krásnějším počasím řeší spousta pejskařů každoročně velké dilema - jet na dovolenou se psem, nebo si raději zařídit hlídání? Za nás v eHotel.cz jsme rozhodně pro vzít chlupáče na cesty s sebou. V dnešní době je dog-friendly cestování stále populárnější. Jak na to bez stresu a starostí? Přečtěte si 7 zaručených tipů.


  • 6 - 10 z 336 článků