8 tipů na Silvestr v zahraničí

4 minuty čtení 08.11.2023 Akce

Už vás nebaví tradiční pojetí silvestrovských oslav u nás Česku? Možností, kam vyrazit, je několik. Zemí, které slaví příchod nového roku jindy než v noci na 1. ledna, je na světě jen hrstka. Proto, když se vydáte téměř kamkoliv za hranice, budete mít možnost poznat zdejší silvestrovské oslavy. My vám dnes přinášíme 8 tipů na zahraniční destinace vhodné pro oslavu nového roku 2024.


Vánoční trhy nedaleko hranic: Polsko

5 minut čtení 26.10.2023 Akce

Zveme vás do přehledu vánočních trhů, které najdete na polské straně nedaleko hranic. Vybrali jsme pro vás 5 míst, které vřele doporučujeme navštívit. Jednotlivé vánoční trhy mají své termíny i otevírací doby, proto plánujte předvánoční výlety podle jejich programů. Věříme, že se vám budou tipy líbit a pošlete nám nějaké fotky z vánoční atmosféry polských trhů, které se vám budou určitě líbit.


Vánoční trhy v Evropě: Maďarsko

8 minut čtení 26.10.2023 Akce

Maďarsko možná nepatří mezi státy, které si vybavíme, když mluvíme o vánočních trzích. To je ale velká škoda! Právě jarmarky v maďarských městech patří k těm nejvelkolepějším v Evropě. Dnes se společně podíváme na ty v Budapešti, Debrecínu a Segedínu.

VAnoAnA-trhy-MaAarsko-2


Vánoční trhy nedaleko hranic: Rakousko

7 minut čtení 26.10.2023 Akce

Dnes pokračujeme s naším vánočním speciálem, který si vzal za úkol informovat o tom, kam si letos zajet na adventní trhy, které najdete nedaleko hranic! Dnes společně navštíme další německy mluvící zemi, která je pro své vánoční trhy velmi známá - Rakousko. Podíváme se nejen do hlavního města Vídeň, ale i na jiných místa, která jsou na Vánoce ještě o něco více kouzelné než v průběhu roku.


Vánoční trhy nedaleko hranic: Německo

5 minut čtení 25.10.2023 Akce

Vítáme vás u série článků, které vás vezmou na výlet na vánoční trhy. Zvolili jsme místa v okolních státech, které jsou jen pár hodin od hranic. V tomto článku se vydáme do Německa. Na závěr vás nemůžeme tradičně ochudit ani o rychlou lekci němčiny. Tentokrát však s vánoční tématikou. 


  • 1 - 5 z 7 článků