Pro všechny nadšené fotografy: Je tady Open Air Foto Festival!

Když chce fotograf fotit jako profesionál, objedná si studio, techniku, světla, modely a zaplatí řádově tisíce korun za pár hodin focení. Porovnejte si to s tím, co všechno získáte koupí festivalové vstupenky. Dvě vstupenky budete také moci vyhrát s eHotel.cz! Sledujte náš Facebook již tuto sobotu!

To, že prožijete fotografický víkend v úchvatném Českém Krumlově je jasné a nemá cenu se o tom rozepisovat. Co však stojí za zmínku je fakt, že festival vám nabízí až třicet hodin focení, přednášky, workshopy, výstavy a expozice techniky.

Není tu jedno studio na omezenou dobu, ale desítky exteriérů a interiérů, od industriálu po rokoko. Můžete vstoupit do jakékoliv festivalové lokace bez omezení. Navíc vám ukážeme místa, kam se běžný turista nedostane. Nebudete fotografovat stále tutéž modelku, ale máme pro vás desítky modelů a modelek, které si můžete snímat od rána do večera po celý víkend.

Čemu dáváte přednost? Streetové fotografii, aktu nebo snad focení pod „mikroskopem“? To vše na OAFF naleznete, ovšem festivalový program zahrnuje daleko více žánrů.

Nesmíme zapomenout ani na techniku. Nebudou tu jen jedny světla, jako to bývá ve studiích. U nás si můžete vyzkoušet a porovnat hned několik druhů fotografických světel. A k tomu všemu si připočtěte odborného asistenta, který vám v případě potřeby ochotně a rád poradí tak, aby váš snímek byl co nejlepší.

Zkrátka, i letos bude zajištěno profi zázemí pro fotografy – špičková technika, světla, modelky a modelové a vůbec kvalitní obsah fotky.

Letos zavítají na festival skutečné špičky ze světa fotografie (Robert Vano, Tereza z Davle, Aurum Light, Alex Lambrechts, Jan Pohribný, Lukáš Dvořák, aj.). Není divu, že o workshopy je zájem a volná místa rychle ubývají. I proto doporučujeme včasný nákup za výhodné ceny.

Pokud si chcete koupit vstupenku na OAFF v předstihu a ne až na místě, děláte dobře. Ušetříte. Jsou dva způsoby, jak si ji pořídit. Buď přes e-shop, kde si stačí vybrat, jaký den preferujete a dle toho pořídit vstupenku, anebo u nás v kanceláři v Nuslích po předchozí domluvě na mailu ticket@foto-festival.cz(platí i pro ty, kteří chtějí nárokovat slevu pro studenty, seniory nad 65 let a ZTP).

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací