Dárek, který zachrání Vánoce i vaše benefitní body!

O Vánocích existují dva typy lidí - ti jedni mají dárky nakoupené už koncem listopadu a ti druzí je v předvánočním shonu shání v posledním týdnu. Ať už se řadíte do jedné nebo druhé skupiny, máme skvělý tip pro každého, komu ještě zbývají nějaké benefitní body (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity, Gallery Beta). A taky pro každého, kdo ještě hledá poslední dárky pro své blízké.

Jak už asi dobře víte, na www.ehotel.cz můžete uplatnit své zaměstnanecké benefity na cestování po celém světě. Jsou 3 hlavní způsoby, jak to můžete udělat. Můžete si rezervovat ubytování přímo ze sítě hotelů eHotel. Nabídka je opravdu široká, a tak si zde vybere každý velký i malý cestovatel. Dalším způsobem uplatnění benefitů je proplácení faktury za ubytování - díky této službě si můžete benefity zaplatit i ubytování z jiných rezervačních portálů, jako je třeba Booking.com 

Tím posledním způsobem jsou poukazy na ubytování. Mají hned několik výhod:

  1. 1. Prodloužení platnosti benefitních bodů o 12 měsíců. Zkontrolujte si platnost svých benefitních bodů. Zpravidla totiž vyprší ke konci roku a byla by škoda nechat je propadnout. Zjistit zůstatek svých benefitů můžete díky našemu rozcestníku: https://www.ehotel.cz/zustatek/ :)
  2. 2. Dárek na poslední chvíli, který zachrání Vánoce. Pokud sháníte dárek pro někoho, kdo zkrátka nic nepotřebuje a nic nechce, poukaz na ubytování mu zajisté radost udělá. Dovolenou občas potřebujeme každý a díky poukazu si člověk může vybrat, jestli pojede na chatu nebo třeba do luxusního wellness.
  3. 3. Smysluplné využití benefitů. Poukaz můžete opakovaně využívat na naše služby až do jeho úplného využití (nebo vypršení platnosti). Navíc, pokud si uložíte benefity na poukaz před koncem roku, můžete ho kombinovat s benefity, které dostanete příští rok a dopřát si luxusní dovolenou kompletně za benefity. Více o poukazech najdete na https://www.ehotel.cz/poukazy :)

 

Jsou pro vás benefity stále ještě španělská vesnice? Přečtěte si našeho průvodce 

Veselé Vánoce

Petra z eHotel.cz

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací