3 Tipy kam na Den dětí

Máte malé děti a přemýšlíte, jak s nimi oslavit Den dětí? Den dětí letos připadá na pátek, a proto navrhuji využít příležitosti a udělat si s nimi prodloužený víkend. Zapomeňte na práci, užijte si sluníčka a využijte firemní benefity.  

1. V pátek 1.6.2018 se koná za doprovodu maskota veverčáka Emila Dětský den na Stezce korunami stromů v Jánských lázních. Děti si užijou přírodovědné disciplíny a legraci v korunách stromů.

 

V Jánských lázních se také nachází malebné pensiony jako je Blue Pension, kde se můžete ubytovat za firemní benefity. Po procházkách v krkonošských lesích si v něm odpočinete. V případě hezkého počasí se po „vejšlapech“ můžete zrelaxovat i u pensionového bazénu.

2. Je Vaše rodina milovníkem zvířat? Líbil by se Vašim dětem prodloužený víkend strávený na farmě s oslavou Dne dětí na safari ve Dvoře Králové?

eHotel.cz má ve své nabídce rodinnou Farmu Basařovi v malebném Podkrkonoší. Farma Basařovi nabízí ubytování přímo na farmě a děti mohou zvířátka navštívit téměř kdykoliv. Také je pro ně k dispozici venkovní hřiště, trampolína, stůl na stolní tenis a síť na badminton.

Farma Basařovi se nachází v klidné vesnici Prosečné, odkud je to pouze 30 minut autem do Dvora Králové. V safari ve Dvoře Králové se letos koná Dětský den dne 2. 6. 2018. ZOO Dvůr Králové připravila Dětský den se společností Elektrowin. Akce nese název „S vysloužilci do ZOO“ a volnou vstupenku pro dítě získáte odevzdáním nepotřebného elektrospotřebiče do přistaveného kontejneru u vstupu.

3. Hodí se Vám více až příští víkend tzn. 8.- 10.6. 2018? Máte doma malou princeznu? zámeckém parku v Telči je pro děti připravena dne 10.6.2018 pohádková cesta. Děti obdrží mapku a budou plnit úkoly, jimiž je budou provázet pohádkové postavy z pohádky Pyšná princezna.

Uplatněte firemní benefity a přeneste se i Vy do světa pohádek. Ehotel.cz nabízí přímo na náměstí Zachariáše z Hradce v Telči ubytování v kouzelném Chornitzerově domě. 

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací