Navštivte největší leteckou show v ČR

Nejnavštěvovanější dvoudenní rodinná akce v České republice. Tyto dny však nejsou pouze show s atraktivním programem. Jsou zejména významnou platformou pro vysvětlování důležitých bezpečnostních témat s ojedinělou příležitostí pro připomenutí si našich bohatých tradic!

Ostrava Den NATO

„Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita"

Proto je hlavním cílem akce prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti.

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě.

Akce je řazena do „klubu prestižních evropských show“ a přestože náklady na ni každoročně rostou, veřejnost měla, má a vždy bude mít na tuto akci bezplatný vstup.

Náš tip na  ubytování v Ostravě - Hotel Garni

Hotel Garni

V rámci víkendové show na Mošnově probíhají zároveň dvě akce:

DNY NATO V OSTRAVĚ začaly psát svoji tradici v roce 2001, přičemž z původně regionální veřejné prezentace armády, policie a záchranářů se stala největší letecko-armádně-bezpečnostní show ve střední Evropě. Tuto skutečnost dokládá nejen rostoucí zájem ze strany zahraničních účastníků, ale především počet návštěvníků akce.

Den NATO

DNY VZDUŠNÝCH SIL ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY jsou oficiální akcí českého letectva, která se koná na základě rozhodnutí resortu obrany právě souběžně s Dny NATO v Ostravě, a to jako jejich součást. Vytvořili jsme tak prestižní formát, který je důležitou garancí kvality zejména vůči zahraničním účastníkům. Tato skutečnost se pak odráží v organizaci řady zahraničních aktivit, jako je konání Summitu velitelů Vzdušných sil zemí V4, bilaterálních setkání, mezinárodních konferencí a workshopů na nejvyšší úrovni právě na naší akci.

 Ubytování: zde

Kdy: 17. - 18. 9. 2016

Kde: Letiště Leoše Janáčka

Doprava z Ostravy: Autobus č. 333

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací