Letní party v Českém Krumlově

Za skvělou zábavou a neskutečnými zážitky není třeba jezdit nikam daleko! Geniální koncerty, nejlepší koktejly, super atmosféra. Takový víkend s partou přátel si prostě nesmíte nechat ujít!

Party v Českém krumlově

V Českém Krumlově to rozhodně nežije jen davy turistů v památkové zóně. V takovém divadelním klubu Ántré se pořádají nejrůznější koncerty známých i méně známých hudebníků. Z venkovní terasy je odsud navíc krásný výhled přímo na zámek.

Co by to bylo za léto bez pravého letního drinku? Ty nejlepší koktejly všech druhů namíchají jedině v cafe baru Apotheka s interiérem zajímavě stylizovaným do starobylé lékárny. Připraví vám tady navíc přímo před vašimi zraky i koktejly na míru vašim chuťovým buňkám, vše z čertsvých surovin a dle vašeho přání.

Český Krumlov

No a až se vydáte večer do víru města, určitě nesmíte vynechat návštěvu baru a tanečního klubu City Lounge s netradiční atmosférou. Klub je zasazen do zástavby městského opevnění poblíž Egon Schiele art gallery a může se chlubit druhým místem v prestižní soutěži Czech Bar Awards. Pravidelně se tu konají akce s atraktivním programem a širokou nabídkou DJs.

Do Krumlova se však můžete vydat i za zážitky trochu jiného charakteru. Vezměte kánoe či rafty, pruhovaná trička a užijte si Krumlov z vody! Kde jinde by totiž měly vzniknout vtipné příhody, kterými se pak budete bavit celý rok? Vltava je krásná všude, ale takové kouzlo jako v Krumlově jen tak někde nemá. A památné vzpomínky z výletu na vodu s partou kamarádů se vážně jen tak nezapomínají...

Ať tak či tak, v Krumlově to v létě žije, tak buďte přitom!

 

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací