Svatba stokrát jinak

Svatba je bezesporu pro mnohé jeden z nejvýznamnějších dnů. Romantický zámek či zahrada, kostel nebo klasická obřadní síň na úřadě. To jsou tradiční místa, kde si snoubenci běžně slibují lásku až za hrob. Ale jde to mnohem originálněji!

Svatba

Své ano si páry mohou slíbit na louce, na pláži, na komíně, pod vodou, v zoologické zahradě, na rozhledně, v hornické strojovně, v jeskyni, v balónu ve vlaku nebo třeba na palouku u lesa.

A jaká jsou oblíbená místa k uzavření sňatku v České republice? Do seznamu top populárních destinací pro den “D” patří určitě Praha (v rámci hlavního města můžeme jmenovat namátkou Národní divadlo, Trojský zámek, Botanická zahrada etc.), zámek Hluboká, Karlštejn nebo Sychrovský zámek. Na popularitě získavají v poslední době také vinné sklípky na Moravě pro svou nezapomenutelnou atmosféru.

Svatba

Pokud sháníte tip na ubytování pro svatební hosty, máme pro vás doporučení: hotel Slovan v Brně, hotel Podhrad v romantikcé Hluboké nad Vltavou anebo třeba horský hotel Tetřeví boudy v Krkonoších!

Jestliže jste budoucí svatební host, pak možná oceníte tip na svatební dar – dárkový poukaz na pobyt pro novomanželé.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací