Ve Varech je v máji krásně

Když letos oba dva květnové státní svátky připadají na neděli, budeme si muset prodloužený víkend zrátka vytvořit sami. Pokud se ovšem rozhodnete ponechat si dovolenou třeba až na léto, nic nebrání tomu vyrazit alespoň na sobotu a neděli. A kam? Do Karlových Varů do hotelu Romania! 

Hotel Romania

Hotel Romania je umístěn v centru lázeňské a obchodní oblasti vedle Hlavní pošty u řeky Teplá. Hotelová restaurace podává výborná jídla české i mezinárodní kuchyně, která si při příznivém počasí můžete vychutnat na zastřešené předzahrádce s výhledem na řeku. Parkovat lze přímo naproti hotelu Romania a k Horkému pramení je to krásnou procházkou po lázeňské kolonádě necelý 1 km. 

Hotel Romania
Hotel nabízí všechny typy pokojů - jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i apartmán pro 4 osoby. Pokoje jsou prostorné a velice útulné, s vlastní koupelnou s fénem a vanou nebo sprchou. Je možné si vybrat mezi pokoji s výhledem na řeku a s výhledem situovaným do dvora. Všechny pokoje mají satelitní TV i bezpečnostní schránku. Bohatá snídaně i spolehlivé wi-fi připojení v ceně je samozřejmostí. K dispozici je také bezbariérový výtah.

Zažijte pravý lázeňský odpočinek a přijeďte na májový pobyt do karlovarského hotelu Romania!

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací