51. MFF KV ...již brzy

Projít se po červeném koberci, sedět v sále vedle světových celebrit, jako by se nechumelilo nebo shlédnout kultovní filmy pod širým nebem. Kde tohle všechno můžete zažít? Jedině na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech! Letos již po 51. ...

Filmový festival Karlovy Vary

Letošní filmový svátek se bude konat ve dnech 1. - 9. července, a i když zatím nejsou známy ty největší hvězdy, které letos karlovarský festival poctí svou návštěvou, je i tak nad slunce jasnější, že to opět bude neopakovatelných 9 dní plných filmové, hudební i jiné zábavy. V loňském roce oslavil festival ve velkém stylu kulaté 50. výročí a letos tak vstoupí do druhého půlstoletí své tradice a promění opět lázenské Karlovy Vary v jeden velký kinosál. K shlédnutí budou připraveny desítky filmů a dokumentů, které budou soutěžit o populární zlatou sošku. Neměla by chybět ani projekce v letním kině a bohatý doprovodný program doslova nabitý hudebními koncerty známých hudebních interpretů. Uvidíme, jestli to letos opět roztočí Jiří Macháček a jeho MIG 21 nebo Vojta Dyk či loni neopakovatelná skupina Lucie.

Karlovy Vary

A když už se do Karlových Varů vydáte užít tu ničím nenahraditelnou atmosféru, nezapomeňte ve víru filmové euforie jít se jen tak projít po kolonádě, dát si teplou lázeňskou oplatku nebo si jen tak sednout do parku. Město je to totiž opravdu nádherné. A navíc všude v době festivalu budete potkávat usmívající se filmové fanoušky, z nichž ti opravdu věrní nebudou váhat poradit vám cestu do kina nebo nejlepší způsob, jak sehnat chtěné vstupenky. No a nebudete muset mít ani tolik štěstí, abyste jen tak na ulici potkali slavného herce, herečku či režiséra.

Protože je festival tak populární, je nejlepší si ubytování rezervovat s předstihem, dokud není vý běr omezený. Podívejte se na naši nabídku hotelů a penzionů a zajistěte si ubytování včas

Karlovarksý festival není určen prvotně pro filmové nadšence či snad odborníky, je to festival pro všechny, kteří si chtějí užít začátek léta ve velkém stylu. A věřte, že jakmile na něj jednou zavítáte, budete chtít příští rok jet znovu.

 

 

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací