Romantický pobyt v lázeňském městě

Jak by se Vám líbilo usínat na polštářích z levandule či na louce poseté fialkami a pampeliškami? Anebo máte raději růže? Ať už jste milovníkem jakéhokoliv druhu květin, v lázeňském městě TřeboniHotelu RomantiCK si můžete užít svůj vlastní kousek jara i navzdory mrazivému počasí! A navíc – kde jinde se můžete vydat na cestu kolem Světa a vrátit se za pár hodin?

Hotel RomantiCK

Design Hotel RomantiCK nabízí moderní, originálně zařízené pokoje – každý z 26 pokojů je jiný, laděný do barev a tvarů všech druhů květin, které si jen dokážete představit. Narcisy, pampelišky, fialky, růže, lekníny či petrklíče – budete si zkrátka připadat, jako byste usínali na rozkvetlé louce. Do květinového stylu je laděná i hotelová relaxační zóna Pampeliška a restaurace Kopretina.

Hotel RomantiCK Třeboň

Na svátek všech zamilovaných hotel nabízí speciální víkendový balíček, který zahrnuje ubytování v květinovém pokoji Klasik, valentýnskou snídani do postele s růžovými bublinkami, tříchodovou valentýnskou večeři u romanticky prostřeného stolu v restauraci Kopretina a romantický wellness (relaxační zóna Slunečnice jen pro Vás dva včetně vonného nálevu do sauny, osvěžující badyánové limonády, svíček a relaxační hudby).

Hotel RomantiCK
Hotel RomantiCK

Lázeňské město Třeboň je jako stvořené pro dlouhé romantické procházky. Během jedné z nich se můžete zastavit u nádherného renesančního zámku anebo navštívit třeba unikátní expozici v Domě přírody Třeboňska, kde se dozvíte vše o historii lázeňství či rybníkářství. A když už jsme u těch rybníků – může být něco romantičtějšího než pěší výlet okolo zamrzlých rybníků s výhledy na krásnou zasněženou krajinu? Vydejte se třeba na cestu kolem Světa, naučná stezka Vás provede okolo jednoho z největších rybníků u nás a nezabere Vám to více než 2 hodiny. A až se vrátíte zpět do svého květinového pokoje, budete přesvědčeni, že jaro už je tady.

Nezapomenutelný valentýnský pobyt rezervujte zde.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací