Mašinková kavárna v Nových Butovicích

Vydejte se do Nových Butovic za nevšedním gastronomickým zážitkem! V prvním patře obchodního centra Galerie Butovice na Vás čeká Golden Pacific Café, mašinková kavárna, kde Vám sladké i slané pochoutky přivezou ke stolu autentické vláčky, které jezdí po celé kavárně, houkají a dokonce i vypouští páru. Kavárna přivítá nejen děti, ale i dospělé, zkrátka každého, kdo hledá místo k příjemnému posezení a pobavení.

V „mašinkové kavárně“ si můžete vybrat ze dvou druhů jízdenek – sladké a zlaté. V případě sladké jízdenky Vám budou mašinky vozit ke stolu samé sladké dobroty. Při koupi zlaté jízdenky budete moci ochutnat kromě sladkých dortíčků i slané lahůdky nejrůznějších druhů. Všechny dobroty jsou vyrobené přímo v kavárně z kvalitních čerstvých surovin. Zkrátka tak, aby chutnaly jako od maminky. Jistě také oceníte velmi milý personál, který si zakládá na osobním kontaktu se zákazníky.

V prostoru kavárny je také malý dětský koutek, který ocení především menší děti, ale také jejich maminky, které si budou moci v klidu a bez starostí vychutnat svou kávu, zatímco se jejich ratolesti budou bavit hrou s mašinkami.

Celá kavárna je nekuřácká a má otevřeno denně od 9 do 21 hodin.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací