Darujte letos o Vánocích to pravé!

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a je proto čas začít přemýšlet o tom, čím letos obdarujeme své blízké. Přinášíme Vám tip na originální vánoční dárek, kterým zaručeně uděláte radost každému! Není nic lepšího než darovat zážitek – vzpomínky na zážitky z cest nám totiž nikdy nikdo nevezme a radost nám tedy mohou dělat po celý život. Darujte letos rodině či přátelům speciální dárkový poukaz ve vánočním designu na pobyt v jakémkoliv ze stovek hotelů či penzionů z nabídky eHotel.cz!

Objednání poukazu je velice snadné – nezabere Vám to více než pár minut a vše provedete z pohodlí Vašeho domova! Stačí pouze vyplnit krátký objednací formulář na našich webových stránkách, po jehož odeslání se Vám obratem ozveme a vyzveme Vás k poukázání dané částky na náš bankovní účet. Ihned po obdržení příslušné částky Vám připravený poukaz zašleme na Vaši emailovou adresu. V případě Vašeho zájmu Vám poukaz rádi doručíme i poštou v tištěné podobě.

Platbu je možné provést také přes systém Benefity.cz či Benefit Plus a uplatnit tak zbývající body, které máte na Vašem benefitním účtu. V tomto případě stačí zvolit jako metodu platby „přes Benefity.cz nebo Benefit Plus“ a následně nám zaslat z Vašeho benefitního účtu objednávku na služby v hodnotě, na kterou chcete vystavit poukaz. Do poznámky k této objednávce je důležité uvést „objednávka dárkového poukazu“.

Nezapomeňte v objednávce vyplnit políčko „věnování“ – touto cestou můžete obdarované osobě sdělit vše, co máte na srdci, poděkovat či popřát, cokoliv budete chtít.

Hodnota poukazu je libovolná. Obvyklá výše je 1000 Kč až 5000 Kč, ale i 500 Kč potěší :). Platnost poukazu je jeden rok a je možné využít ho i na více pobytů. Nebudete-li chtít poukaz využít, vrátíme Vám celou částku okamžitě zpět.

Velice rádi Vám s objednávkou pomůžeme, neváhejte nás proto kontaktovat na telefonním čísle 777 056 441 nebo emailové adrese info@ehotel.cz. Jsme tu pro Vás denně od 9:00 do 20:00!

Darujte letos o Vánocích to pravé a objednejte pro své nejbližší originální vánoční dárkový poukaz na pobyt od eHotel.cz!

Poukazy objednávejte zde.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací