Tipy eHotel.cz na nadcházející prodloužený víkend!

Ještě stále váháte, kam vyrazíte s rodinou či partnerem na nadcházející prodloužený víkend 26. – 28.9.? Nemůžete si vybrat destinaci nebo si jen nejste jisti, jaký hotel by pro Vás byl nejlepší? Připravili jsme pro Vás 3 tipy na kvalitní a ověřené ubytování v různých koutech naší republiky. Stačí si jen vybrat!

Parkhotel Bělá pod Pradědem

Vydejte se objevovat krásy horské přírody do Hrubého Jeseníku! Tříhvězdičkový Parkhotel Bělá pod Pradědem je ideální variantou jak pro rodiny s dětmi, tak pro zamilované páry. Čekají Vás zde moderně vybavené pokoje, výborná česká kuchyně, ale i dětský koutek, přilehlé hřiště na míčové sporty nebo třeba tenisový kurt. V okolí hotelu se nachází pečlivě udržovaný park plynule navazující na louky a lesy, které přímo vybízejí k podzimnímu výletu.

Odkaz na hotel zde.

Hotel Vyhlídka

Malebné krkonošské městečko Jilemnice, kde se Hotel Vyhlídka nachází je ideálním výchozím bodem pro výlety na krkonošské vrcholy. Hotel nabízí zázemí pro děti, ohniště, venkovní terasu i zahradní gril.

Odkaz na hotel zde.

Penzion Mirka

V krásném a poklidném prostředí šumavských lesů si určitě užijete tu pravou dovolenou! Penzion Mirka, nacházející se v Železné Rudě, udělá vše pro to, abyste se zde cítili jako doma. Ze všech pokojů je nádherný výhled na šumavské vrcholy a okolní přírodu, což zaručí, že se Vám ani nebude chtít vrátit zpět domů…

Odkaz na penzion zde.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací