Romantika v prvorepublikovém stylu

Zažijte ten nejromantičtější víkend ve zrekonstruovaném zámečku s poetickým názvem Letohrádek sv. Vojtěch! Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází na okraji malebného městečka Počátky na Pelhřimovsku a kromě špičkového ubytování nabízí i neopakovatelný zážitek – jízdu se psím spřežením po rozlehlém parku.

Hotel nabízí ubytování v 11 luxusních pokojích a apartmánech vybavených originálním prvorepublikovým nábytkem, kde si budete opravdu připadat, jako kdybyste se vrátili v čase. Samozřejmostí je i stylová restaurace s obsluhou v dobovém oblečení.

Letohrádek sv. Vojtěch

Hotel navíc nabízí i speciální relaxační balíček pro dvě osoby, který zahrnuje ubytování v jednom ze stylově zařízených pokojů, každý den snídani a 1× večeři o dvou chodech. Recepty vychází z dobových receptů, díky nimž je zdejší jídlo opravdovým gurmánským požitkem! Pro Vaši dokonalou relaxaci se můžete těšit na masáž s výběrem z několika možností anebo na venkovní vyhřívaný whirlpool. Využít můžete také saunu pro 4 osoby či bylinnou parní lázeň.

V okolí hotelu se nachází rozlehlý romantický park s pávy a daňky, altánky a také sochou sv. Vojtěcha, podle kterého je hotel pojmenován. Idylickou atmosféru celého parku umocňuje bílá sněhová peřina třpytící se v paprscích zářícího slunce. Vskutku ideální místo pro dlouhé, ničím nerušené romantické procházky. A pokud byste prahli po nevšedních zážitcích, můžete se parkem projet na koni či dokonce na saních za psím spřežením!

Letohrádek sv. Vojtěch v zimě

Přijeďte oslavit svátek všech zamilovaných do krásného klidného prostředí Letohrádku Sv. Vojtěch a zažijte atmosféru dob první republiky!

Romantický pobyt rezervujte zde.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací