Ubytování Lipno - Hotely a penziony na Lipně

Cena (osoba/noc)Hotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
V blízkosti koupání
Pro rodiny – děti vítány
1000,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc


Myši V Botě Lipno

Lipno Nad Vltavou 59, Lipno nad Vltavou
Vítáme Vás v unikátním rodinném penzionu na Lipně s netradičním názvem Myši v botě. Ubytování v rodinném domě se nachází přímo v centru obce Lipno nad Vltavou, avšak stranou hlavního turistického ruchu. Do skiareálu Lipno je to od nás 5 minut chůzí, stejnou dobu půjdete k plážím u jezera, do Aquaworldu, Hopsária nebo k Bobové dráze. Jen minutu chůze a jste na hlavní Promenádě, kde jsou restaurace, obchody či informační centrum. Bydlet můžete ve dvou čtyř až šestilůžkových apartmánech, které navrhly naše děti. Užijte si Lipno jako šťastné myšky v pohodlné botě.
Pro rodiny – děti vítány
Rodinné pokoje
1370,- za 1 osobu a noc
1370,- za 2 osoby a nocHoliday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
V blízkosti koupání
Doporučujeme
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Lipno (14) Frymburk (4) Lipno nad Vltavou (3) Horní Planá (2) Přední Výtoň (2) Černá v Pošumaví (1) Stožec (1)

Informace

Jedna z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou díky široké nabídce levného ubytování v okolních městech vodní nádrže Lipno jako je Frymburk, Horní Planá, Černá v Pošumaví, Nová Pec. Oblíbené jsou také hotely a penziony u Horské Kvildy, na Kvildě, v Borové Ladi, Filipově Huťi, Modravě, Železné Rudě a na Špičáku. Krásnou přírodu i kulturní památky najdete v okolí větších měst jako je Český Krumlov, Klatovy, Sušice, Prachatice, Vyšší Brod, Kašperské Hory.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací